Stulecie Winnych - sezon 4. powstanie! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów?

2021-05-17 10:40 Alicja Wójcik
Stulecie Winnych
Autor: Materiały TVP

Stulecie Winnych to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej, który swoją premierę miał w marcu 2019 roku. Produkcja jest adaptacją bestsellerowej trzytomowej serii powieści pod tym samym tytułem, której autorką jest Ałbena Grabowska. Stulecie Winnych już od pierwszego sezonu cieszy się doskonałą oglądalnością, dlatego stacja bardzo szybko podjęła decyzję o przedłużenie serialu o kolejne odcinki. W 2021 roku rozpoczęła się emisja trzeciego już sezonu serialu.

Stulecie Winnych - sezon 4. powstanie! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów? Emisja trzeciego sezonu Stulecia Winnych rozpoczęła się 7 marca 2021 roku. Z racji tego, że tak jak poprzednie, składa się on z 13, odcinków, emisja finału została zaplanowana na niedzielę 16 maja. Fani produkcji cały czas zastanawiają się jednak, czy serial doczeka się kontynuacji.

Stulecie Winnych - sezon 4. powstanie! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów?

Początkowo widzowie serialu byli przekonani, że Stulecie Winnych będzie składać się z trzech sezonów - po jednym na każdy tom powieści Ałbeny Grabowskiej. Scenarzyści wprowadzili jednak pewne zmiany w serialowej adaptacji, co więcej, okazało się, iż sezon trzeci nie opowiada całej historii losów Winnych, które poznaliśmy na kartach powieści. Oznacza to, że pozostała jeszcze spora części stworzoną przez Grabowską historii, która nie została zekranizowana. I rzeczywiście - informację tę potwierdziła oficjalnie Telewizja Polska na swoim fanpage'u! Czwarty sezon serialu ma mieć swoją premierę w 2022 roku - zapewne ponownie nowe odcinki zobaczymy wiosną.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE