Stulecie Winnych sezon 3 - streszczenie. Czy Michał przeżyje? Co się wydarzy w nowych odcinkach?

2020-09-23 15:37 AW
Stulecie Winnych
Autor: Materiały prasowe TVP

Przed fanami serialu Stulecie Winnych trzeci sezon produkcji! Oficjalnie ruszyły już zdjęcia, a kolejne odcinki ukażą się najprawdopodobniej na początku 2021 roku. Trzeci sezon Stulecia Winnych opiera się już częściowo na kolejnym tomie serii napisanej przez Ałbenę Grabowską - Ci, którzy wierzyli. Ostatnia część serii powieści o polskiej rodzinie ukazała się w 2015 roku.

Stulecie Winnych sezon 3 - streszczenie. Czy Michał przeżyje? Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu? Na widzów Stulecia Winnych czeka z pewnością sporo niespodzianek. Jedną z większych będą zmiany w obsadzie. Z racji tego, że akcja serialu nieco posunie się w czasie, w rolach Mani i Ani zobaczymy nowe aktorki - Weronikę Humaj i Karolinę Bacię zastąpią Urszula Grabowska oraz Magdalena Walach.

Stulecie Winnych sezon 3 - streszczenie. Czy Michał przeżyje? Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu?

Przede wszystkim, jak wynika z kart powieści Ałbeny Grabowskiej, Michałowi uda się przeżyć. Mimo więzienia i tego, co go spotkało, uda mu się na nowo ułożyć sobie życia z Anią, chociaż nie będzie to łatwe. W Brwinowie na świat przyjdzie kolejna para bliźniaczek - Julia i Urszula, które będą córkami Basi. Przyjacielem dziewczynek stanie się Jeremi, chłopiec, którego głębsze uczucie może połączyć z Julią. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że TVP planuje stworzenie jeszcze jednego, 4. sezonu Stulecia Winnych, mimo że seria książkowa liczy tylko 3 tomy. Akcja trzeciej części powieści Grabowskiej zaczyna się w 1971 roku, a fabuła 3. sezonu serialu obejmuje jedynie lata 1956-1976.

Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość". Joanna Konieczna-Krzyżaniak z superseriale.pl, wyjaśnia dlaczego [HOT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE