Stulecie Winnych sezon 3, odc. 8: Mania i Ryszard martwią się o Kasię. Nie znają jej tajemnicy

2021-04-11 15:20 AW
Stulecie Winnych
Autor: Materiały prasowe TVP

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 8: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 8: streszczenie

Ewa nie jest w stanie się otrząsnąć po tym, co ją spotkało podczas zamieszek na uniwersytecie. Nie potrafi także wybaczyć Ani, przez to, jak długo utrzymywała w tajemnicy przed nią prawdę o pochodzeniu Ewy. Dziewczyna nie chce zostać w Polsce, rozważa nawet wyjazd do Izraela, w poszukiwaniu swoich korzeni. Michał junior nie potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości, po wydarzeniach marcowych. Mania i Ryszard bardzo martwią się o Kasię. Usiłują pomóc swojej córce wyjść z trudnej sytuacji. Nie wiedzą, że dokonała aborcji. Emisja odcinka 8, sezonu 3 zaplanowana jest na niedzielę 18 kwietnia

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE