Stulecie Winnych sezon 3 - gwiazda BrzydUli i Przyjaciółek w obsadzie! Tak się spełnia marzenia

2021-01-18 9:47 kg
Małgorzata Socha
Autor: wbf

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku i przyciąga ogromną publiczność. Do tej pory widzowie mieli okazję oglądać dwa sezony hitu, a już wkrótce premierę będzie mieć również jego trzecia odsłona. Nowe odcinki trafią na antenę po zakończeniu emisji serialu Osiecka. W obsadzie nowych odcinków pojawi się gwiazda BrzydUli i Przyjaciółek!

Stulecie Winnych sezon 3 - gwiazda BrzydUli i Przyjaciółek w obsadzie! Tak się spełnia marzenia. Fabuła trzeciego sezonu Stulecia Winnych rozpocznie się w 1956 roku. Jako że produkcja opiera się na powieści Ałbeny Grabowskiej, wiadomo już, że Michałowi uda się przetrwać więzienie i wraz z Anią rozpoczną nowe życie. W Brwinowie na świat przyjdzie natomiast nowa para bliźniaczek, córki Basi - Urszula oraz Julia. Nie zabraknie również nowych postaci, które nieźle namieszają w życiu głównych bohaterów produkcji.

Stulecie Winnych sezon 3 - gwiazda BrzydUli i Przyjaciółek w obsadzie

Wszystko wskazuje na to, że emisja nowych odcinków Stulecia Winnych rozpocznie się na przełomie lutego i marca. W obsadzie trzeciego sezonu nie zabraknie uwielbianych aktorów: Katarzyny Kwiatkowskiej, Barbary Wypych, Jana Wieczorkowskiego, Piotra Roguckiego, Stefana Pawłowskiego oraz Mateusza Janickiego. Do hitu TVP dołączą natomiast: Urszula Grabowska i Magdalena Walach. Ostatnio wyszło na jaw, że w trzeciej odsłonie Stulecia Winnych wystąpi również Małgorzata Socha, którą świetnie znamy z ról w serialach: BrzydUla, Na Wspólnej czy też Przyjaciółki. Okazuje się, że występem w serialu TVP aktorka spełnia swoje marzenia. Jak napisała na Instagramie:

Chyba każda aktorka marzy o tym, żeby zagrać Lady Makbet i żeby zagrać w produkcji kostiumowej - a mi udało się spełnić oba marzenia 🤪😊

Nieoficjalnie mówi się, że Socha zagra żonę Adama Komornickiego, który odegra bardzo ważną rolę w życiu Kasi Winnej.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE