Stulecie Winnych odcinek 26 - żałoba po śmierci Broni. Ślub Mani i Ryszarda

2020-05-24 9:55
Stulecie Winnych
Autor: Materiały prasowe TVP

Stulecie Winnych odcinek 26 streszczenie. W rodzinie Winnych wszyscy są pogrążeni w smutku po śmierci nestorki rodu. Ze stratą Broni najbardziej nie radzi sobie Stanisław, który nie wie, jak poradzić sobie w życiu. Zbliża się także wyczekiwany ślub Mani i Ryszarda. Czy para w końcu się pobierze? To ostatni odcinek 2. sezonu Stulecia Winnych!

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Streszczenie 26, ostatniego odcinka przed wami!

Stulecie Winnych odcinek 26 - Stanisław załamany po śmierci Broni

Rodzina Winnych bardzo cierpi po śmierci nestorki rodu. Załamany Stanisław nie wie, jak dalej żyć. Zastanawia się, jak sobie poradzi bez zaradności i mądrości Broni. Ignacy zaskakuje rodzinę wiadomością, że zwątpił w boga i porzucił stan kapłański. Niespodziewanie dla wszystkich, z Włoch przybywa Andzia z synami. W ucieczce przed sycylijską mafią, szuka schronienia w Brwinowie, gdzie wprowadza radość i nadzieję do smutnego, opuszczonego domu Stanisława.

Stulecie Winnych odcinek 26 - ślub Mani i Ryszarda

Łucja szybko przekonuje się, że zamieniła więzienną celę na „sutenerską klatkę”. Próbuje się buntować, niestety Walczak ma nad nią władzę. Gdy Mania po raz kolejny szykuje się do wyczekanego ślubu z Ryszardem, w rozmowie Ani z Michałem powraca temat małżeństwa. Śniegocki nie może zrozumieć niechęci ukochanej do stanu małżeńskiego. Czuje, że Ania nie jest z nim szczera. Czy ich miłość przetrwa kolejną próbę?

Stulecie Winnych odcinek 26 - kiedy w TVP1?

Stulecie Winnych odc. 26 będzie miał premierę w niedzielę, 31 maja, o godzinie 20:20 w TVP1. Powtórka telewizyjna zostanie pokazana 6 czerwca o godzinie 14:45 w Jedynce. Przypominamy, że po premierze w tv serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE