Stulecie Winnych 3 - wielki powrót Pawła! W postać nie wcieli się już Tomasz Włosok! Kto zajmie jego miejsce?

Stulecie Winnych
Autor: materiały TVP

Stulecie Winnych to serial Telewizji Polskiej, realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule, który jest emitowany od 2019 roku. Od samego początku w serialu występował Tomasz Włosok, który wcielał się w Pawła Bartosiewicza, ukochanego Ani, męża Mani oraz ojca Kasi i Basi. Pod koniec drugiego sezonu serialu postać zniknęła z produkcji, a wraz z nią Tomasz Włosok. Okazuje się, że już wkrótce bohater ponownie zawita na ekranach naszych telewizorów. Tym razem wcieli się w niego zupełnie inny aktor.

Stulecie Winnych 3 - wielki powrót Pawła! Stulecie Winnych to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portretem polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Stulecie Winnych 3 - kto wcieli się w Pawła?

Postać Pawła Bartosiewicza po raz ostatni pojawiła się w Stuleciu Winnych pod koniec drugiego sezonu. Mąż Mani miał zostać zastrzelony w lesie, ale w ostatnim momencie na miejsce przybył Kazimierz. Wręczył Pawłowi nowy paszport i oznajmił, że od teraz jest Tomaszem Nowakiem. Wówczas słuch po nim zaginął. W 32. odcinku produkcji Ania otrzymała list od dawnego kochanka, w którym mężczyzna wyznał, że żyje i mieszka w Szwajcarii.

Już wkrótce, po ponad 30 latach powróci on do Polski. Tym razem jednak, w postać Pawła Bartosiewicza wcieli się Jacek Beler, a nie Tomasz Włosok. Widzowie mogą kojarzyć aktora z ról w takich produkcjach jak: Miasto 44, Sęp, Ranczo, Bodo, Ślepnąc od świateł czy też Rojst. Czy Paweł ponownie namiesza w życiu Ani i Mani?

NAJNOWSZE