Stulecie Winnych 2, odcinek 5: Ania oznajmia mężowi, że odchodzi i wybiega z mieszkania, mimo godziny policyjnej

2020-04-05 20:35 kw
Stulecie Winnych
Autor: materiały TVP

Drugi sezon Stulecia Winnych zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w marcu 2020 roku. Akcja produkcji tym razem osadzona jest w latach 1939-1952. Bohaterowie serialu muszą walczyć o przetrwanie, w obliczu wojny, która zabiera coraz więcej niewinnych osób. Co wydarzy się w piątym odcinku drugiego sezonu Stulecia Winnych? Kiedy i o której go oglądać? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Stulecie Winnych 2, odcinek 5: STRESZCZENIE. Relację między Anią a Kazimierzem stale się pogarszają. Kobieta czuje, że mąż zarabia pieniądze nieuczciwie. Stanisław Winny, po nawiązaniu kontaktu z partyzantami, w swoim warsztacie przechowuje broń i amunicję. Z kolei Jasiek Winny przebywa na zesłaniu na Syberii, gdzie stale podupada na zdrowiu. Co jeszcze wydarzy się w piątym odcinku Stulecia Winnych?

Stulecie Winnych 2, odcinek 5: STRESZCZENIE

Konflikt między Anią i Kazimierzem pogłębia się. Ania czuje, że pieniądze, które mąż przynosi do domu, nie są uczciwie zarabiane. W kawiarni Stokrotka zjawia się Róża, która wydostała się z getta, by zdobyć lekarstwa dla synka. Ania obiecuje pomóc. Jasiek Winny przebywa na zesłaniu na Syberii, gdzie podupada na zdrowiu.

Stanisław Winny, po nawiązaniu kontaktu z partyzantami, w swoim warsztacie przechowuje broń i amunicję. Tymczasem Anna Iwaszkiewicz z pomocą opłaconego przemytnika przechodzi przez bramę getta i dociera do Karwassera. Po kolejnej kłótni z pijanym Kazimierzem Ania oznajmia mężowi, że odchodzi i wybiega z mieszkania, mimo godziny policyjnej.

Stulecie Winnych 2, odcinek 5 - kiedy i o której oglądać?

Piąty odcinek drugiego sezonu zostanie wyemitowany w niedzielę, 12 kwietnia o godzinie 20:15 w TVP1.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE