Step - ile odcinków liczy turecki serial?

2021-06-24 13:11 AW
Step
Autor: screen youtube.com, kanał blutv screen youtube.com

Do biblioteki Playera dołączyły trzy nowe zagraniczne seriale – „Masz rację, kochanie”, „Step” i „Zniewoleni”. To propozycje premium z tureckiego rynku. Pierwszy to komediowe spojrzenie na relacje damsko-męskie, drugi to wciągająca i wysoko oceniana przez krytyków produkcja kryminalna, a trzeci – mroczna historia z miłością w tle. Wszystkie trzy seriale zadebiutowały w Polsce w tym tygodniu i można je oglądać tylko na Playerze!

Player stale rozwija swoją bibliotekę, dodając do niej nowe filmy i seriale. Oprócz produkcji własnych – Player Original – inwestuje też w popularne tytuły z rynków zagranicznych. W ubiegły roku premierę w serwisie miała belgijska produkcja „Dzień” oraz brytyjski serial „Ofiara”. Tym razem do biblioteki serwisu dołączyły trzy seriale prosto znad Bosforu!

Step - ile odcinków liczy turecki serial?

Często określany jako turecki „True detective”, to wciągająca i wysoko oceniana przez krytyków produkcja będąca hołdem dla klasycznego policyjnego kryminału. Doświadczony szef policji Seyfi i nowicjusz Nuri Pamir rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa dziecka. Dochodzenie prowadzi ich do pana Abbasa i jego pięknej córki Dilary, którzy są dobrze znanymi osobami w swoim środowisku i jedną z najbogatszych rodzin w okolicy. Kto zamordował dziecko? Dlaczego doszło do tragedii? Czy sprawcy są kryci przez lokalne elity? W oryginalnej wersji emitowanej w Turcji pierwszy sezon serialu składał się w sumie z dziesięciu epizodów.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE