Starstruck

i

Autor: Materiały prasowe

"Starstruck" zastąpi "Twoja twarz brzmi znajomo"? Co wiemy o nowym talent-show?

2022-06-22 13:36

Powstanie polska wersja "Starstruck"! Nowe talent-show pokaże w swojej ramówce stacja telewizyjna Polsat. Produkcja ma zastąpić "Twoja twarz brzmi znajomo". Właśnie wystartowały castingi.

Starstruck to nowa propozycja od Polsatu. Muzyczny program stał się wielkim hitem w Wielkiej Brytanii, dlatego polska stacja zdecydowała się zrealizować własną wersję i pokazać ją w kraju nad Wisłą. Formuła programu będzie bardzo zbliżona do tej, którą mogliśmy oglądać w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Projekty będą różnić się od siebie tylko tym, że w "Starstruck" nie zobaczymy wśród uczestników gwiazd i popularnych nazwisk. One będą tylko na jurorskich fotelach. W brytyjskiej edycji zasiedli na nich Adam Lambert, Sheridan Smith, Beverley Knight i Jason Manford. Co jeszcze wiemy o nowym talent-show? Kiedy format pojawi się w Polsce?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twoja twarz brzmi znajomo 17 z nowym jurorem! Kogo zastąpi?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Starstruck - na czym polega program?

W Starstruck występują muzycznie uzdolnione osoby wyłonione w castingach, które w programie będą musiały jak najlepiej odwzorować wokalnie, ruchowo i wizualnie największe gwiazdy muzyki. Występy podlegają ocenie jury, w którym zasiadają często popularne osoby. Zwycięzca talent-show wygrywa nie tylko sławę i prestiż, ale również nagrodę pieniężną. W brytyjskiej wersji było to 50 tyś. funtów (ok. 272 tyś. złotych).

Starstruck - kiedy premiera? Zastąpi Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

"Twoja twarz brzmi znajomo" ciągle cieszy się ogromną popularnością. Program emitowany jest wiosną i jesienią każdego roku. Włodarze stacji telewizyjnej Polsat planują jednak urozmaicić swoją ramówkę. Według jeszcze nieoficjalnych informacji, nowe talent-show ma pojawiać się wiosną 2023 i zastąpić miejsce TTBZ, który ma być dostępny tylko jesienią. Na chwilę obecną nie znamy składu jurorów i prowadzących. Będziecie oglądać?

Sonda
Będziecie oglądać program Startruck?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE