Starsky i Hutch

i

Autor: AKPA

Starsky i Hutch wracają jako... kobiety. Kto zagra teraz główne role?

2023-02-20 15:11

Starsky i Hutch powracają! Legendarni już policjanci doczekają się jednak niezłego odświeżenia. Tym razem w detektywistyczny duet wcielą się... kobiety. Czy zmiana wyjdzie wszystkim na dobre? Kogo zobaczymy na ekranie? Sprawdzamy.

Starsky i Hutch to kultowy kryminał z 1975 roku. Serial emitowano przez cztery lata na antenie ABC, a w głównych rolach mogliśmy oglądać wtedy Paula Michaela Glasera i Davida Soula. Skuteczni detektywi na stałe zapisali się w historii telewizji, a nawet doczekali się filmu. Produkcję z 2004 roku stworzył Todd Phillips, który ma na swoim koncie, m.in. Kac Vegas oraz pierwszą i nadchodzącą drugą część Jokera. W pełnometrażowym projekcie tytułowe postacie zagrali Owen Wilson (Hutch) i Ben Stiller (Starsky). W obsadzie znalazł się wtedy nawet raper Snoop Dogg. Teraz ten policyjny klasyk ponownie powróci na ekrany, ale w zupełnie nowej wersji. Dorówna oryginałowi sprzed lat?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wygląda Lady Gaga jako Harley Quinn. Zobaczcie nową fotkę z „Jokera 2

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Starsky i Hutch w kobiecej odsłonie

Stacja FOX potwierdziła, że pracuje właśnie nad odświeżoną wersją kultowego serialu. Zapowiada się jednak sporo zmian, a jedna z nich będzie już w głównej obsadzie. Tym razem bohaterkami nowego "Starsky i Hutch" będą kobiety. Detektywki Sashy Starsky i Nicole Hutchinson będą za wszelką cenę chciały zwalczyć przestępstwo w miasteczku Desert City. Główną osią fabuły będzie jednak spisek, w wyniku którego ojcowie policjantek trafili na 15 lat za kratki. Sashy i Nicole będą chciały dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi. Studio nie ogłosiło jednak, kogo zobaczymy na ekranie. Wiemy za to, że w produkcję zostanie zaangażowane Sony Pictures Television oraz scenarzyści Sam Sklaver i Elizabeth Peterson. Myślicie, że będzie kolejny hit?

Sonda
Starsky i Hutch jako kobiety, to dobry pomysł?