Youtuber odtworzył "Squid Game" w prawdziwym świecie! 456 uczestników walczyło o pieniądze

2021-11-25 10:20 Leon Pietrzak
Squid Game
Autor: Materiały prasowe Netflix

Popularność koreańską produkcją nie słabnie. Squid Game to ciągle jeden z liderów oglądalności w wielu krajach. W serwisie YouTube każdego dnia pojawiają się filmy, w których youtuberzy próbują odwzorować sceny z serialu. Jednak jeden z nich przeszedł samego siebie!

Squid Game pojawił się we wrześniu w bibliotece Netflix i nikt nie spodziewał się, że osiągnie taki sukces. W pierwszym miesiącu produkcję zobaczyło ponad 111 milionów osób, a jego popularność sprawiła, że doczekamy się nawet kontynuacji. Squid Game zalewa cały Internet i trudno uciec od tego serialu. Pojawiły się nawet filmy, w których próbowano odwzorować wszystkie gry z koreańskiej produkcji. Znany youtuber wydał na to nawet ogromne pieniądze!

Squid Game w prawdziwym życiu

24 listopada na kanale znanego youtubera pojawił się film, w którym postanowił odtworzyć wszystkie gry ze Squid Game. Do zabawy w Abu Zabi zaprosił aż 456 uczestników! Film przekroczył milion wyświetleń w 10 minut. Jeszcze nie minęła doba, a licznik pokazuje już ponad 25 milionów wyświetleń. MrBeast, bo to on jest sprawcą tego całego zamieszania, przeznaczył na nagrody ponad 1,5 miliona dolarów! Dowiadujemy się również, że samo stworzenie scenerii kosztowało go 2 miliony dolarów.

Sonda
Czy serial "Squid Game" powinien zostać zakazany dla dzieci i młodzieży?

Squid Game - o czym jest?

Squid Game to koreański serial, który opowiada o bankrutach. Osoby z problemami finansowymi zostały namówione do wzięcia udziału w grach z dzieciństwa, gdzie narażały swoje życie. W zamian obiecano im wielką pieniężną nagrodę. Miesiąc po premierze ogłoszono, że powstanie druga część serialu.

BUŁKA Z BANANEM? Trenuj i jedz jak skoczek narciarski | ESKA XD - Fit vlog #36
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE