Sploty nienawiści

i

Autor: Youtube.com/Göç Zamanı; screen z filmu "Göç Zamanı - 1. Tanıtım" Sploty nienawiści - nowy serial turecki.

Sploty nienawiści - nowy turecki serial w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać? Data premiery, obsada

2022-10-11 12:07

Sploty nienawiści to serial, który już wkrótce będzie można oglądać w polskiej telewizji. To idealna propozycja dla wszystkich fanów tureckich melodramatów. Przed nami wiele emocji, romansów, intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co wiemy o emisji w Polsce? Najważniejsze informacje zamieszczamy w tym artykule.

Sploty nienawiści (oryginalny tytuł Goc Zamani) to serial, który opowiada losy Cennet. Gdy jest młodą dziewczyną, zostaje zmuszona do małżeństwa w roli drugiej żona. Wykonuje wszystkie prace domowe i cierpi z powodu okrucieństwa pierwszej żony Hanim. Kobieta nie może mieć dzieci i z tego powodu akceptuje, aby mąż miał drugą żonę. Po ślubie Cennet rodzi jednego chłopca i trzy dziewczynki. Pierwsza żona Hanim zabiera chłopca i wychowuje go jak własne dziecko. Cennet nie może zdradzić, że jest prawdziwą matką. Cennet wychowuje swoje trzy córki Zumrut, Kiraz i Gunes. Ich życie z każdym dniem staje się coraz trudniejsze w społeczeństwie, w którym dominują mężczyźni, a kobiety nie mają głosu. Po wielu latach Zumrut dostaje się do szkoły prawniczej w Stambule. Jednak ojciec nie pozwala jej wyjechać. Zamiast tego chce, aby córka wyszła za właściciela ziemskiego, aby spłacić jego długi. Cennet nie chce, aby jej córkę spotkał taki sam los jak ją samą. 

ZOBACZ TAKŻE: Dziedzictwo - nowy turecki serial w TVP1. Kiedy premiera? O czym jest?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Sploty nienawiści - premiera. Gdzie i kiedy oglądać?

Z pewnością wielu fanów tureckich telenowel zechce obejrzeć serial Sploty nienawiści . Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek 28 listopada 2022 o godzinie 16:00 na antenie stacji Dizi. To kanał, na którym emitowane są jedynie tureckie seriale.

ZOBACZ TAKŻE: Dziedzictwo - ile odcinków ma nowy turecki serial TVP? Kto pojawi się w obsadzie?

Sploty nienawiści - obsada

  • Vahide Perçin - Cennet
  • Talat Bulut - Yılmaz
  • Cansu Tosun - Zümrüt
  • Engin Benli - Artem
  • Ali Erkazan - Cemal
  • Batuhan Ekşi - Yusuf
  • Bige Önal - Didem
  • Burak Tamdoğan - Bilal
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE