Ślub od pierwszego wejrzenia - sezon 6 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

2021-04-19 23:53 Alicja Wójcik
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Ślub od pierwszego wejrzenia to kontrowersyjne reality show, w którym uczestnicy mają szansę znaleźć prawdziwą miłość. Warunek jest tylko jeden - muszą zaufać trójce ekspertów i zgodzić się, aby z dobraną przez nich osobą wziąć ślub. Dobrane pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu i nic wcześniej o sobie nie wiedzą - nie znają nawet swoich imion. Po miesiącu małżeństwa muszą podjąć ostateczną decyzję - czy biorą rozwód, czy decydują się pozostać razem.

Ślub od pierwszego wejrzenia - sezon 6 powstanie? Kiedy nowe odcinki? Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze partnera? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców. Jak dotąd kilku parom udało się stworzyć udane związki dzięki programowi. Czy tak będzie nadal?

Ślub od pierwszego wejrzenia - sezon 6 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

Choć na początku 2021 roku TVN rozpoczął emisję piątej już edycji programu, cały czas jest bardzo wielu chętnych, którzy chcą spróbować swojego szczęścia w Ślubie od pierwszego wejrzenia. Nadal mnóstwo samotnych osób chciałoby w ten sposób znaleźć swoją drugą połówkę. Czy będą miały na to szansę? Na początku roku, tuż po rozpoczęciu emisji Ślubu od pierwszego wejrzenia na stronie TVN dostępny był link do castingu do kolejnej edycji. Obecnie jednak nie jest on już dostępny. Jak na razie twórcy nie podali oficjalnej decyzji odnośnie do przyszłości programu. Niewykluczone, że o kolejnym castingu dowiemy się po zakończeniu piątej edycji. Jeśli powstanie, prawdopodobnie będzie emitowana wiosną 2022 roku.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE