Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5: finał znów trafi z opóźnieniem na Player? Kiedy odcinek 13?

2021-05-14 19:38 Alicja Wójcik
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Pod koniec lutego do emisji trafiła piąta już edycja wzbudzającego ogromne emocje Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jego uczestnicy dobierani są w pary przez ekspertów, dzięki czemu mają szansę stworzyć udany związek na całe życie. Warunek jest tylko jeden - w programie biorą ślub, a swoją drugą połówkę poznają dopiero na ślubnym kobiercu. W tym roku ponownie eksperci skojarzyli trzy pary, a jak na razie trudno przewidzieć, które z nich zdecydują się pozostać w małżeństwach po zakończeniu eksperymentu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5: kiedy odcinek 13 trafi na Player? Finał programu będzie opóźniony jak w poprzedniej edycji? Ta kwestia bardzo frapuje fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia - w finałowym odcinku poznamy bowiem kluczowe decyzje uczestników i dowiemy się, które z par zdecydowały się wziąć rozwód.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5: finał znów trafi z opóźnieniem na Player? Kiedy odcinek 13?

Ślub od pierwszego wejrzenia emitowany jest w telewizji w TVN7 w piątki o godzinie 20:35. Jednak osoby oglądające program na platformie Player mają możliwość uzyskania dostępu do odcinków przedpremierowo - na Player trafiają one tydzień wcześniej w stosunku do emisji telewizyjnej. Rok temu jednak fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia spotkała przykra niespodzianka - odcinek finałowy nie został udostępniony na Playerze z wyprzedzeniem, a został dodany do biblioteki platformy w tym samym dniu, w którym można było obejrzeć go w telewizji. Sytuacja ta wzbudziła ogromne oburzenie widzów, którzy byli rozczarowani, iż mimo że płacą za dostęp do Playera, nie otrzymali odcinka przedpremierowo. Co więcej, podobna sytuacja miała miejsce w tegorocznej emisji Ślubu od pierwszego wejrzenia - na platformę z opóźnieniem trafił odcinek czwarty, w którym dowiedzieliśmy, w jaki sposób eksperci dobrali pary.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie przedstawicielkę Playera, która przekazała informację, iż finałowy odcinek piątej edycji programu ma trafić na platformę z wyprzedzeniem w stosunku do emisji telewizyjnej. Piąta edycja ma składać się z 13 odcinków - finał na Player powinien trafić 14 maja, a w telewizji powinien ukazać się tydzień później.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE