Ślub od pierwszego wejrzenia - babcia Adriana wystąpiła w The Voice Senior! Jak wypadła?

2021-01-18 14:53 kg
Czesława Szymaniak
Autor: screen YouTube/DIZ

W sobotę 16 stycznia 2021 roku został wyemitowany kolejny odcinek drugiej edycji The Voice Senior. Podczas Przesłuchań w ciemno swoje wokalne umiejętności zaprezentowali kolejni seniorzy, którzy marzą o zaistnieniu na polskiej scenie muzycznej. Wśród nich pojawiła się babcia Adriana, którego wszyscy znamy z programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Jak wypadła bliska Szymaniaka?

Ślub od pierwszego wejrzenia - babcia Adriana wystąpiła w The Voice Senior! Jak wypadła? The Voice Senior to program, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Show daje uzdolnionym wokalnie seniorom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć na polskiej scenie muzycznej oraz zdobyć serca widzów i słuchaczy. Na początku 2021 roku premierę miała druga odsłona programu. Udział w niej wzięła między innymi Czesława Szymaniak - babcia Adriana, uczestnika programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Ślub od pierwszego wejrzenia - babcia Adriana wystąpiła w The Voice Senior!

Podczas ostatniego odcinka The Voice Senior na scenie pojawiła się Czesława Szymaniak, która pragnęła spełnić swoje muzyczne marzenia. Seniorka wykonała ludowy utwór Ej, przeleciał ptaszek, ale niestety żaden z trenerów nie zaprosił wokalistki do swojej drużyny. Andrzej Piaseczny zachęcał jednak Czesławę Szymaniak do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie programu.

Okazuje się, że Czesława Szymaniak jest babcią Adriana, którego można kojarzyć z programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Wraz ze swoją żoną, Anitą oraz dziećmi towarzyszył on babci na planie muzycznego show. Szybko wyszło również na jaw, że to właśnie Adrian zachęcał seniorkę do udziału w The Voice Senior. Jesteście ciekawi, jak wyglądał występ Czesławy? Wideo znajdziecie poniżej.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE