Ślub od pierwszego wejrzenia 4 znika z TVN7! Co z nowymi odcinkami?

2020-03-30 9:52
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Na widzów programu Ślub od pierwszego wejrzenia czekają kolejne zmiany! Dużym zaskoczeniem był już sam fakt, że pierwszy raz TVN zdecydował się nie emitować nowych odcinków jesienią, a przełożył je na wiosnę 2020. Przy okazji stacja podjęła decyzję o przeniesieniu Ślubu od pierwszego wejrzenia z TVN do TVN7, a także zmieniła dzień emisji z poniedziałku na piątek. To jednak nie koniec zaskoczeń!

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 znika z TVN7! Co się stało i kiedy będzie można oglądać kontynuację tego sezonu? Czwarta edycja wzbudzającego kontrowersje programu rozpoczęła się 28 lutego 2020, a odcinki programu emitowane są w piątki o godzinie 21:00. Widzowie poznali już kolejne trzy pary, które zdecydowały się wziąć udział w nietypowym eksperymencie.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 znika z TVN7! Co z nowymi odcinkami?

AKTUALIZACJA: stacja TVN podjęła decyzję, że od 30 marca odcinki serialu Kod genetyczny będą emitowane bez zmian w poniedziałki, a Ślub od pierwszego wejrzenia pozostanie w ramówce TVN7.

Niestety w telewizyjnej ramówce 2020 doszło do dużych zmian z powodu zagrożenia koronawirusem. Telewizja Polsat zdecydowała się m.in. na przeniesienie Tańca z Gwiazdami na jesień oraz zawieszenie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zmiany dotknęły także TVN - od 30 marca nie będą emitowane m.in. nowe odcinki Kuchennych rewolucji, Kuby Wojewódzkiego czy serialu Kod genetyczny.

Stacja zdecydowała także, że od 30 marca Ślub od pierwszego wejrzenia nie będzie już emitowany w TVN7! Program ponownie będzie można oglądać w TVN. Ostatnim wyemitowanym w TVN7 będzie 27 marca odcinek 5, a odcinek 6 zobaczymy już w poniedziałek 30 marca w TVN o godzinie 21:30. Na TVN ma zostać wyemitowany już cały sezon programu.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE