Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Joanna. Kim jest uczestniczka programu?

2020-03-31 17:26
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVP

Czwarta edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia to kolejna możliwość znalezienia miłości na całe życie dla trzech par. Po długich testach eksperci wybrali sześć osób, dla których znaleźli drugą połówkę. Ta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia pierwszy raz emitowana jest na antenie TVN7, jednak nadal cieszy się bardzo dobrą oglądalnością i zainteresowaniem widzów.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Joanna. Kim jest uczestniczka programu i co o niej wiemy? Eksperci uznali, że idealnym kandydatem na męża dla Joanny będzie Adam. Oboje są po poważnych przejściach i pragną stabilizacji i miłości na całe życie. Czy rzeczywiście będą stanowić zgrane i udane małżeństwo?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Joanna. Kim jest uczestniczka programu?

Joanna Lazar ma 32 lata, a ostatnie dziesięć lat straciła dla niewłaściwej osoby. Na szczęście nie wpłynęło to na jej życie zawodowe. Jest kierowniczką dwóch sklepów, a praca jest dla niej ucieczką od tego co było kiedyś. Wciąż wierzy, że jest ktoś kto będzie tym jedynym.

O Asi niestety nie wiadomo zbyt wiele więcej. Nie jest aktywna w mediach społecznościwych, nie prowadzi konta na Instagramie lub jest ono prywatne. Z programu dowiedzieliśmy się, że jest bardzo uczuciowa, ale zdarza się jej także przeżywać ciche dni i zawsze musi postawić na swoim. W programie wyznała także, że razem z Adamem podjęli decyzję, że noc poślubną przeżyją wspólnie, gdy już lepiej się poznają.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE