Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia sprzedaje suknię ślubną! Przyniesie szczęście komuś innemu?

2020-06-29 12:59 aw
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Choć od zakończenia czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia minęło już sporo czasu, o bohaterach programu cały czas jest bardzo głośno. Ta edycja należała do niezwykle udanych - aż dwie pary zdecydowały się pozostać w związkach po zakończeniu eksperymentu, a jedna z nich doczekała się już pierwszego dziecka! Nie udało się jedynie Asi i Adamowi, który, jak okazało się niedługo po zakończeniu programu, również został ojcem.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia postanowiła sprzedać suknię, w której wzięła ślub z Adamem. Co więcej, pieniądze z jej sprzedaży zamierza przekazać na bardzo szczytny cel. Czy ta suknia uszczęśliwi inną pannę młodą? Mimo że małżeństwo Asi zakończyło się dość szybko, ona sama sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej i spełnionej.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia sprzedaje suknię ślubną

Asia na swój ślub z Adamem wybrała bardzo elegancką, długą białą suknię na szerokich ramiączkach, z koronkowym zdobieniem i gładką spódnicą. Prezentowała się w niej naprawdę przepięknie. Teraz uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia chce, aby suknia powędrowała dalej do kolejnej panny młodej. Na swoim Instagramie Asia udostępniła story z informacją, że cena jej ślubnej kreacji to 1500 zł, a całą kwotę ze sprzedaży przekaże na leczenie Zosi Paczwy, dziewczynki cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni.

Wygląda na to, że Asia zdecydowanie jest już gotowa zamknąć za sobą ten rozdział w życiu i przejść dalej. Jak wynika z jej Instagrama, po zakończeniu Ślubu od pierwszego wejrzenia w jej życiu dzieje się bardzo dobrze - podróżuje, uprawia dużo sportów, a także cały czas przyjaźni się z innymi uczestniczkami z programu. W czerwcu gościła nawet na baby shower Anity z trzeciej edycji reality show.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE