Ślepnąc od świateł - sezon 2. Czy będą kolejne odcinki serialu HBO?

2018-11-22 20:11
Ślepnąc od świateł
Autor: screen youtube.com/user/HBOPOLSKA screen youtube.com

Czy Ślepnąc od świateł doczeka się kontynuacji? Co wiadomo na temat drugiego sezonu serialu na podstawie powieści Żulczyka?

Ślepnąc od świateł sezon 2 - będą kolejne odcinki? Nowa produkcja HBO należy do tych, które ogląda się z wypiekami na twarzy, dlatego pytanie o kontynuację pierwszego sezonu z pewnością zadaje sobie wielu widzów. Czy rzeczywiście mamy szansę na więcej odcinków serialu na podstawie powieści Żulczyka? Co wiadomo o drugim sezonie Ślepnąc od świateł?

Ślepnąc od świateł - obsada. Kogo zobaczymy w serialu na podstawie powieści Jakuba Żulczyka?

Ślepnąc od świateł - sezon 2. powstanie?

To jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich premier tego roku. Zainteresowanie ekranizajcą powieści Żulczyka nie słabnie już od paru miesięcy. Premiera Ślepnąc od świateł zapowiedziana jest na 27 października. Tego dnia na HBO GO pojawi się wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu serialu. Co jednak dalej? Czy przewidziana jest kontynuacja? Twórcy jak na razie nie zdradzili żadnych szczegołów, jeśli chodzi o plany kręcenia kolejnych odcinków. Nie oznacza to jednak, że jeśli pierwszy sezon kończy się w tym samym momencie, w jakim skończyła się fabuła książki, nie powstaną kolejne. Na stworzenie kolejnych odcinków zdecydowali się np. twórcy Opowieści podręcznej, mimo że akcja pierwszego sezonu w całości pokrywa się z akcją książki. Najprawdopodobniej powstanie kolejnych odcinków Ślepnąc od świateł uzależnione będzie od sukcesu pierwszego sezonu.

Ślepnąc od świateł - o czym jest serial HBO?

Kuba jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę do Argentyny. Wylot za tydzień. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

NAJNOWSZE