Skoki narciarskie niedziela: transmisja online i tv ze skoków 18.11.2018 w Wiśle. Godzina

2018-11-18 10:22
Skoki narciarskie 2018/19 - TERMINARZ. Kiedy i gdzie skoki? [KALENDARZ Pucharu Świata]
Autor: Andrej Tarfila/REX/Shutterstock / EAST NEWS

Skoki narciarskie 18.11 to konkurs indywidualny, który rozegra się na skoczni w Wiśle. O której godzinie rozpoczną sie zawody? Gdzie obejrzeć skoki w niedzielę online i w telewizji? Kto z Polaków wystąpi w konkursie?

Skoki narciarskie niedziela 18.11.2018 to pierwszy konkurs indywidualny w sezonie 2018/19. Po sobotnich zmaganiach w drużynówce przyszedł czas na walkę o Kryształową kulę. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie zwycięzcą został Kamil Stoch i teraz będzie bronił mistrzostwa. Co prawda nasz lider piątkowych kwalifikacj nie może zaliczyć do udanych (48 miejsce), ale wszyscy kibice doskonale wiedzą na co go stać. A w jakiej formie są pozostali Polacy? O tym przekonamy się oglądając skoki narciarskie w sobotę 18.11 online i TV. O której konkurs?

Skoki narciarskie 2018/19: TERMINARZ

Skoki narciarskie niedziela - transmisja online

Sobotni konkurs indywidualny w skokach narciarskich zobaczymy w internecie za darmo! Skoki 18.11 online będą udostępnione na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.

Skoki narciarskie niedziela 18.11 w TV na żywo

Skoki narciarskie w TV możemy obejrzeć na trzech kanałach: TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Warto nadmienić, że tegoroczny Puchar Świata jest jubileuszową, 40. edycją tych widowiskowych zawodów!

Skoki narciarskie 18.11 godzina

O której godzinie skoki w niedzielę? Konkurs indywidualny rozpocznie się o 15:00. Kibicujmy biało-czerwonym!

Skoki niedziela 18.11 - Polacy

W niedzielnym konkursie indywidualnym wystąpi sześciu Polaków:

  • Kamil Stoch
  • Piotr Żyła
  • Dawid Kubacki
  • Jakub Wolny
  • Maciej Kot
  • Stefan Hula
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE