Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV 20.11.2020. O której kwalifikacje w Wiśle?

2020-11-20 15:41 PK
Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Wiśle w ramach pierwszego konkursu Pucharu Świata sezonu 2020/21? Gdzie obejrzeć na żywo kwalifikacje, które rozegrają się na skoczni im. Adama Małysza? Transmisja online i TV z piątkowych skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 20.11.2020 to kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego w Pucharze Świata 2020/21 (w sobotę na skoczni im. Adama Małysza zostaną rozegrane zawody drużynowe). Zawody rozegrają się w Wiśle. W kwalifikacjach wystąpi aż 12 polskich skoczków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch oraz debiutujący w PŚ Jarosław Krzak. Skoki w Wiśle skomentują Przemysław Babiarz oraz Stanisław Snopek. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 20.11.2020 w Wiśle będzie dostępna za darmo. Skoki narciarskie online w piątek, 20 listopada zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - piątek, 20.11 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Kwalifikacje w skokach narciarskich w Wiśle zaplanowane są na 17:05. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2020/2021? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Kamil Stoch o zawodach w Wiśle: "Ta przerwa zrobiła mi dobrze"
NAJNOWSZE