Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV 18.01.2020. O której skoki w Titisee-Neustadt?

2020-01-18 7:42
Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Titisee-Neustadt? Gdzie obejrzeć na żywo sobotni konkurs indywidualny w telewizji i internecie? Transmisja online i TV ze skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 18.01.2020 w sobotę to pierwszy indywidualny konkurs w ramach mini turnieju  Titisee-Neustadt 5. Przypomnijmy, że podczas tych zawodów skoczkowie zbierają punkty z kwalifikacji oraz każdej z serii dwóch konkursów indywidualnych. Zawodnik, który zgromadzi największa liczbę punktów z pięciu serii wygra zawody. Nagroda to 25 tysięcy euro. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 18.01.2020 w Titisee-Neustadt będzie dostępny za darmo. Skoki narciarskie online w sobotę, 18 stycznia zobaczymy na stronie sport.tvp.pl oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - sobota, 18.01 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Konkurs indywidualny w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt zaplanowany jest na 16:00. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2019/2020? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Ulubione piosenki polskich skoczków:

NAJNOWSZE