Skoki narciarskie 2022 Ruka - transmisja ONLINE i TV. O której i gdzie oglądać skoki?

2022-11-25 15:13 Leon Pietrzak
Skoki narciarskie
Autor: AKPA

Gdzie oglądać Puchar Świata w Ruce? Kiedy skoki narciarskie 2022? Transmisja na żywo będzie dostępna na dwóch kanałach telewizyjnych, ale również online. O której godzinie kwalifikacje i konkursy w weekend 26-27 listopada? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl.

Transmisje ze skoków narciarskich. Gdzie oglądać skoki w TV i ONLINE? Ruszył drugi weekend Pucharu Świata 2022/23. Zawodnicy wracają po trzytygodniowej przerwie, by zmierzyć się na skoczni w Ruce. W sobotę i niedziele będziemy świadkami konkursów indywidualnych, które zostaną poprzedzone kwalifikacjami. W drużynie Polaków nie zabraknie oczywiście Dawida Kubackiego. O której godzinie i gdzie oglądać skoki narciarskie w Ruce? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mundial 2022 - transmisja NA ŻYWO w TVP. Gdzie oglądać wszystkie mecze? O której godzinie?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie 2022 Ruka - o której godzinie?

Weekendowe zmagania w Ruce rozpoczną się w sobotę 26 listopada. Konkurs indywidualny wystartuje o godzinie 9:00, a transmisja będzie dostępna już pół godziny wcześniej. W niedzielę, o 7:30, fani sportu zobaczą kwalifikacje skoczków, a od 9:00 rozpocznie się konkurs. Całe wydarzenie będzie można oczywiście obejrzeć na żywo w TV i ONLINE.

Skoki narciarskie 2022 Ruka - transmisja ONLINE i TV

Kiedy i o której godzinie Puchar Świata w Ruce? Zmagania skoczków będzie można śledzić na żywo w telewizji i internecie. Darmowa transmisja pojawi się na kanale TVN i Eurosport 1 oraz na platformie Player i WP Pilot. Harmonogram skoków narciarskich w Ruce wygląda następująco:

  • 26 listopada 2022 (sobota, godz. 9:00) - konkurs indywidualny, transmisja TVN, Eurosport 1 o godz. 8:30
  • 27 listopada 2022 (niedziela, godz. 7:30) - kwalifikacje, transmisja: Player
  • 27 listopada 2022 (niedziela, godz. 9:00) - konkurs indywidualny, transmisja: TVN, Eurosport 1 o godz. 8:30
Sonda
Gdzie zazwyczaj oglądasz skoki narciarskie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE