Skoki Lahti live 23-24.01.2021. Gdzie obejrzeć konkursy ONLINE i w TV?

2021-01-24 9:31 PK
Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV

Niedzielny skoki narciarskie w Lahti to konkurs indywidualny o kolejne punkty w Pucharze Świata 2020/21. Polscy skoczkowie po nie do końca zadowalających występach w Zakopanem będą chcieli pokazać, że był to tylko chwilowy spadek formy. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć skoki 24.01 online i w telewizji.

W najbliższy weekend skoczkowie narciarscy zawitają do Finlandii, gdzie powalczą w sobotę w konkursie drużynowym i w dzień później w konkursie indywidualnym. Reprezentacja Polski wystąpi w składzie: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny oraz Paweł Wąsek. Transmisja na żywo w telewizji będzie zapewniona przez Telewizję Polską i Eurosport.

Skoki narciarskie 2021 - Lahti

Konkurs drużynowy 23 stycznia 2021 w Lahti zobaczymy na żywo w TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Sobotnie skoki rozpoczną się o godzinie 16:15, dzień później, konkurs indywidualny o 16:00. Stream live ze skoków narciarskich będzie dostępny za darmo. Skoki w Lahti 2021 zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Druga możliwość śledzenia skoków to Eurosport Player - opcja wyłącznie dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Zbigniew Boniek wygląda FATALNIE. Co się stało?
NAJNOWSZE