Skazany na śmierć - jak dzisiaj wygląda i co robi serialowy Michael Scofield?

2021-04-07 14:44 AR
Wentworth Miller
Autor: Flick.com/ alacoolk (CC BY 2.0)

Skazany na śmierć to serial, który lata temu przyciągał przed ekrany ogromne grono Polaków. Co tydzień w niedzielę o 22:00 miliony osób włączały telewizory, aby śledzić losy Michaela Scofielda. Od nagrania produkcji minęło mnóstwo czasu i wiele osób zastanawia się, co słychać u Wentwortha Millera, który wcielał się w główną postać.

Skazany na śmierć nadal istnieje w pamięci wielu osób. To jeden z najpopularniejszych zagranicznych seriali. Wiele osób uważa, że był to pionier w produkcji seriali sensacyjnych i kryminalnych. Losy więźniów amerykańskiego zakładu oglądało miliony osób. Z serialem kojarzy się także aktor Wentworth Miller. Niektórzy zastanawiają się, czy można go zobaczyć w czymś innym poza słynnym Prison Break. Okazuje się, że jak najbardziej. Miller zagrał w serialu Prawo i porządek: sekcja specjalna, który w Polsce można oglądać na kanale 13 ulica. W 2019 roku wystąpił też w Batwoman. Trzeba jednak przyznać, że żaden z tych seriali nie odniósł tak spektakularnego sukcesu jak Skazany na śmierć. W 2020 roku ogłosił, że nie zamierza więcej grać. Wenthworth ma za sobą także problemy prywatne. W przeszłości zmagał się z depresją, nadmiarem kilogramów czy trudnościami z akceptacją swojej orientacji seksualnej.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Wentworth Miller - jak teraz wygląda?

Wygląd Wentwortha Millera zmienił się, ale nic w tym dziwnego. Od ostatniego sezonu Skazanego na śmierć minęło już 12 lat. Aktualny wygląd gwiazdora można zobaczyć na jego profilu na Instagramie. Można zauważyć siwe włosy, jednak nadal wygląda on podobnie jak kiedyś. W mediach społecznościowych Miller często przypomina czasy Prison Break.

Wentworth Miller - wiek, wzrost, orientacja seksualna

Wentworth Miller urodził się 2 czerwca 1972 roku, a więc aktualnie ma 48 lat. Pochodzi z miasteczka Chipping Norton w Wielkiej Brytanii. Według nieoficjalnych danych ma 185 centymetrów wzrostu. Aktor lata temu wyznał, że jest gejem. Nie wiadomo jednak, czy aktualnie jest z kimś w związku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE