Skazana sezon 2 - nowi bohaterowie. Kogo zobaczymy jesienią w drugiej odsłonie serialu?

2022-08-17 10:27 Leon Pietrzak
Skazana 2
Autor: Materiały prasowe

Pod koniec lutego 2022 zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Skazana". W obsadzie zobaczymy nie tylko gwiazdy znane z pierwszej serii, ale także całkowicie nowe twarze. Poznaliśmy również ilość wszystkich odcinków!

Skazana 2 nadchodzi! To kolejna produkcja Player Original, która okazała się sukcesem. Serial był zdecydowanym hitem zeszłorocznej jesieni i liderem pod względem popularności w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą okazała się najchętniej oglądaną produkcją pod skrzydłami Playera, więc nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się napisać kontynuację. Kto pojawi się w nowych odcinkach? Co się wydarzy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SKAZANA - sezon 2 to nie wszystko! Pati doczeka się własnego serialu

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Skazana 2 - obsada, odcinki

W obsadzie ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Maria Kania (Marika), Monika Dawidziuk (Amfisa Borkow), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina") oraz Natalia Sikora (Monika Szkudlarek). "Skazana 2" składać się będzie z 8 odcinków.

Sonda
Czekasz na 2. sezon serialu "Skazana"?

Skazana 2 - kiedy premiera?

Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim, wraca znowu do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę? Przekonamy się już niedługo! Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już jesienią 2022.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE