SKAZANA - sezon 2 to nie wszystko! Pati doczeka się własnego serialu

2022-05-13 14:45 Leon Pietrzak
Skazana
Autor: Materiały prasowe

Skazana powróci nie tylko z nowymi odcinkami, ale doczeka się również spin-offu. Player Original ma zrealizować tytuł, który opowie osobną historię popularnej bohaterki z serialu.

Skazana to najchętniej oglądana produkcja TVN. Na początku pojawiła się w streamingu, a kilka miesięcy później, 27 kwietnia 2022 roku, trafiła nawet do ramówki stacji. Tytuł opiera się na powieści Ewy Ornackiej - "Skazane na potępienie". Polski kryminał od początku zapowiadał się świetnie, ale nikt nie przypuszczał, że osiągnie tak wysokie wyniki oglądalności. Na fali popularności zdecydowano się na nakręcenie nowych odcinków i już niedługo widzowie będą mogli oglądać 2. sezon przygód Alicji Mazur, która niewinnie trafiła do zakładu karnego. Player zamierza stworzyć również spin-off!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana w TVN! Kiedy i o której oglądać serial? Ile odcinków liczy?

NICOLAS CAGE najlepsze/NAJGORSZE filmy | ESKA XD #46

Skazana - Pati dostanie własny serial?

Jedną z najciekawszych bohaterek serialu "Skazana" jest Pati. W postać Patrycji Cichy wciela się Aleksandra Adamska, która stworzyła genialną kreację. Bohaterka szybko stała się ulubienicą widzów, którą cytowano w filmikach na TikToku. Twórcy nie zamierzali przejść obok tego obojętnie i planują nowy serial, w którym to właśnie Pati będzie główna bohaterką. Jeszcze nic nie wiadomo na temat fabuły i obsady. Zapewne zobaczymy kilka postaci z pierwowzoru, ale na oficjalne informacje będzie trzeba poczekać.

Sonda
Skazana. Czekasz na spin-off serialu?

Skazana sezon 2 - kiedy premiera

Drugi sezon Skazanej ma zadebiutować na platformie Playera jesienią 2022 roku, czyli około rok po premierze pierwszej odsłony serialu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE