SIN CITY: Damulka warta grzechu - w kinach od 5 września. Zobacz polski zwiastun! [VIDEO]

2014-04-22 9:50
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Miasto Grzechu powraca na duże ekrany. Z imponującą ekipą gwiazdorską i scenariuszem napisanym przez autora nagrodzonej czterema Oscarami "Infiltracji" Martina Scorsese. "Sin City: Damulka warta grzechu" ma wszelkie atuty, by zapisać się w pamięci widza jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów. Nowe dzieło Roberta Rodrigueza na podbój kin wyruszy jesienią - 5 września. W oczekiwaniu na film prezentujemy jego polski zwiastun.

Po blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany. Z imponującą ekipą gwiazdorską i scenariuszem napisanym przez autora nagrodzonej czterema Oscarami "Infiltracji" Martina Scorsese. "Sin City: Damulka warta grzechu" ma wszelkie atuty, by zapisać się w pamięci widza jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów. Nowe dzieło Roberta Rodrigueza na podbój kin wyruszy jesienią - 5 września. W oczekiwaniu na film prezentujemy jego polski zwiastun.


Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez ("Desperado", "Od zmierzchu do świtu") zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, "Prawdziwe męstwo") jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z "Casino Royale") - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w "Zapaśniku").


pd

źródło - mat.prasowe

NAJNOWSZE