Siatkówka: Polska - Izrael online. O której godzinie mecz w Lidze Narodów 2021? TRANSMISJA

2021-06-22 11:21 kl
Liga Narodów siatkówka 2021
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Liga Narodów siatkarzy 2021 wywołuje ogromne emocje. Jednym z ciekawszych meczów może okazać się pojedynek Polska - Izrael. To z całą pewnością mecz, na który czekają wszyscy fani piłki siatkowej. Kiedy Polacy zagrają z reprezentacją Izraela w Lidze Narodów 2021? Mecz Polska - Izrael odbędzie się we wtorek 22 czerwca we włoskim Rimini. Gdzie na żywo oglądać mecz Polska - Izrael w Lidze Narodów 2021? Informacje o godzinie i transmisji z meczu Polska - Izrael znajdziecie poniżej.

Mecz Polska - Izrael w Lidze Narodów mężczyzn 2021 to spotkanie, na które czekają tysiące fanów siatkówki. Turniej rozpoczął się na koniec maja w Rimini. W rozgrywkach udział bierze 16 reprezentacji. Drużyny od kilku tygodniu rywalizują w formule każdy z każdym. Do finałowej części Ligi Narodów 2021 awansują tylko 4 najlepsze zespoły. Nasi siatkarze mają ogromne szanse znaleźć się w Final Four Ligi Narodów. W składzie naszej kadry grają m.in. Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Fabian Drzyzga czy Wilfredo Leon. Jaki skład zobaczymy w meczu Polska - Izrael we wtorek 22 czerwca? Gdzie i o której godzinie oglądać mecz Polska-Izrael w Lidze Narodów siatkarzy 2021?

Liga Narodów - mecz Polska - Izrael: o której godzinie?

Mecz Polska - Izrael w Lidzie Narodów mężczyzn odbędzie się we wtorek 22.06.2021. Początek meczu zaplanowano na godz. 15:00.

Polska - Izrael - mecz online i w TV. Gdzie oglądać Ligę Narodów?

Mecz Polska - Izrael z polskim komentarzem będzie dostępny zarówno w telewizji, jak i internecie. Online mecz Polska - Izrael będzie można oglądać za pośrednictwem strony TVP Sport. Mecz Polaków z reprezentacją Izraela w ramach tegorocznej Ligi Narodów będzie można zobaczyć też na antenie kanału TVP1 oraz na Polsat Sport. Start transmisji o godzinie 14:50.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE