Sex Education - sezon 4 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu?

2021-09-25 20:22 kg
Sex Education
Autor: Netflix

Sex Education to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, którego pierwszy sezon miał premierę w 2019 roku. Produkcja przedstawiająca historię Otisa, niezbyt towarzyskiego ucznia liceum, rozkochała w sobie widzów na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że 17 września 2021 roku widzowie będą mieli okazję obejrzeć trzecią już odsłonę hitowego serialu. Czy Sex Education doczeka się również czwartego sezonu?

Sex Education - sezon 4 powstanie? Pierwszy sezon Sex Education na Netfliksie pojawił się w 2019 roku. Wówczas widzowie mieli okazję poznać Otisa, który wraz z przyjaciółką Maeve Wiley postanawia wykorzystać swój talent i udzielać płatnych porad seksualnych swoim rówieśnikom. Kolejne przygody głównych bohaterów spowodowały, że produkcja w bardzo krótkim czasie stała się prawdziwym hitem, przyciągającym ogromną publiczność. 17 września 2021 roku na platformie premierę miał trzeci sezon Sex Education. Czy powstaną nowe odcinki?

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Sex Education - sezon 4 powstanie?

Aktualizacja 25.09.2021: Sezon czwarty Sex Education został oficjalnie potwierdzony!

Jak na razie nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat tego, czy powstanie czwarty sezon Sex Education. Biorąc jednak pod uwagę popularność produkcji, można się domyślać, że twórcy hitu zdecydują się na nakręcenie kolejnych epizodach. Ostateczna decyzja z pewnością zostanie podjęta po premierze trzeciego sezonu, na podstawie wyników oglądalności odcinków. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie na bieżąco aktualizowany.

Sex Education sezon 3 - co się wydarzyło?

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE