Projekt Lady 6 - uczestniczki. Kto wystąpi w nowej edycji reality show TVN?

2021-10-22 16:01 kg
Projekt Lady
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Projekt Lady to program, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2016 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć pięć sezonów hitowego show, a każdy z nich przyciągał ogromną publiczność. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie kolejna, szósta już odsłona. Kto tym razem zmieni swoje życie pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej? Sprawdźcie, kto znalazł się wśród uczestniczek 6. sezonu Projektu Lady.

Projekt Lady 6 - uczestniczki. Projekt Lady to reality show, w którym udział biorą młode kobiety, reprezentujące niezwykle imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, w którym pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz ze wsparciem od Małgorzaty Rozenek-Majdan, uczone są dobrych manier oraz przechodzą prawdziwą metamorfozę. Przed nami szósta odsłona programu. Poznajcie uczestniczki, które powalczą o trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Projekt Lady 6 - uczestniczki

Nowa edycja Projektu Lady będzie pełna zmian! Największą niewątpliwie jest przeniesienie reality show z anteny TVN na antenę TVN7. Szósta odsłona programu wystartuje już w piątek, 8 października 2021 roku, a kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień. Co ciekawe, szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki nowej odsłony Projektu Lady zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Wśród uczestniczek pojawi się aż dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w Projekcie Lady jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. Kto znalazł się wśród uczestniczek reality show? Sprawdźcie w galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE