Seriale 2021 - Netflix, HBO, premiery, zapowiedzi

2021-01-04 17:04 AW
Rozczarowani
Autor: Materiały Prasowe Rozczarowani

Platformy streamingowe cały czas zyskują na popularności, a co za tym idzie - zwiększa się liczba seriali, które możemy oglądać. Co roku pojawia się kilkadziesiąt premier, a nowych seriali lub kontynuacji możemy spodziewać się praktycznie w każdy piątek. Co więcej, nowości i kontynuacje pojawiają się także w telewizji, a wszystkie stacje serwują nam co chwila kolejne produkcje, które warto śledzić.

Seriale 2021 - Netflix, HBO, premiery, zapowiedzi. Sprawdź, jakich produkcji nie przegapić! Zarówno 2020, jak i 2021 rok będą z pewnością szczególne, jeśli chodzi o pojawianie się premier serialowych. Z powodu pandemii koronawirusa ekipy filmowe musiały czasowo wstrzymać lub przesunąć zdjęcia, a co za tym idzie - zmieniły się także daty premier. News będziemy aktualizować na bieżąco, jak tylko będą pojawiać się kolejne informacje.

Seriale 2021 - Rozczarowani (sezon 3)

Rozczarowani to już trzeci serial mistrza animacji dla dorosłych, Matta Groeninga. Amerykanin jest autorem kultowych Simpsonów i Futuramy, co zresztą można bardzo łatwo rozpoznać po charakterystycznej kresce. Trzecia odsłona serialu ukaże się 15 stycznia.

Seriale 2021 - Riverdale (sezon 5)

Ze względu na pandemię i konieczność skrócenia zdjęć, w czwartym sezonie pojawiło się tylko 19 odcinków zamiast 22. Twórcy zapewniają jednak, że gdy Riverdale powróci z sezonem piątym, widzowie otrzymają także te odcinki, które nie ukazały się w sezonie poprzednim. Premiera 5. sezonu została zaplanowana na 20 stycznia.

Seriale 2021 - Wampiry. Dziedzictwo (sezon 3)

Dopiero jesienią twórcy ogłosili, że serial powróci do emisji od 21 stycznia 2021 roku. Odcinki w Stanach Zjednoczonych będą ukazywać się w czwartki, co oznacza, że dla polskich widzów powinny być dostępne od piątku 22 stycznia.

NAJNOWSZE