Hiszpańskie gwiazdy

Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

2024-05-27 13:07

Akacjowa 38 to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich seriali ostatnich lat. Widzowie TVP2 od poniedziałku do piątku mogą śledzić losy bohaterów. Jedną z najważniejszych postaci jest Cayetana, główny czarny charakter. Tę rolę gra aktorka Sara Miquel. W codziennym życiu wygląda jednak zupełnie inaczej!

Sara Miquel to gwiazda, którą doskonale znają fani hiszpańskiego serialu Akacjowa 38. To właśnie ona gra Cayetanę, postać, której z pewnością nienawidzą tysiące widzów. Cayetana to główny czarny charakter, który utrudnia życie ulubionym bohaterom. Kim jest jednak aktorka, która ją gra? Sara Miquel ma 39 lat i zajmuje się nie tylko aktorstwem, ale też tańcem. Akacjowa 38 to bez wątpliwości najważniejszy projekt w jej dotychczasowej karierze. To on przyniósł jej popularność. Wcześniej wystąpiła jednak w innych serialach. Swój debiut miała w 2009 roku, kiedy zagrała w Pelotas. Trzy lata później reżyser Xavier Villaverde docenił jej talent i dał jej rolę w filmie El sexo de los ángeles. A jaka Sara jest prywatnie?

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Sara Miquel prywatnie

Sara Miquel na co dzień wygląda zupełnie inaczej niż grana przez nią Cayetana. Ma krótkie włosy i preferuje sportowy styl. Nie jest fanką makijażu i spektakularnych kreacji. Prowadzi zdrowe życie. Zdrowo się odżywia i dużo rusza. W 2019 roku została matką Alexa. To jej pierwsze dziecko. Zdjęcia Sary zamieszczamy w galerii niżej.

Sara Miquel - filmografia

Wszystkie seriale i filmy z udziałem Sary Miquel

  • Pelotas
  • Malsons SL
  • Ruta 66
  • El sexo de los ángeles
  • B&b, de boca en boca
  • Akacjowa 38
Listen on Spreaker.