Sara James w finale amerykańskiego Mam Talent - kiedy i gdzie oglądać? Transmisja w Polsce

2022-09-12 15:48 Adrian Rybak
Sara James w America's Got Talent
Autor: Universal Music Polska Sara James w finale America's Got Talent 2022.

Sara James jest w finale amerykańskiej edycji programu Mam talent. Po znakomitym występie na castingu oraz równie dobrym wykonaniu w półfinale Polka zakwalifikowała się do ostatniego odcinka. Czy wiadomo już, kiedy odbędzie się finał America's Got Talent 2022? Czy będzie można go obejrzeć w Polsce?

Sara James już jest prawdziwą gwiazdą 17. edycji programu America's Got Talent. Publiczność zagłosowała i znamy już wyniki trzeciego półfinału, w którym udział wzięła Polka. Decyzją widzów Sara James awansowała do wielkiego finału. Jest jedną z 11 osób, które zawalczą o nagrodę główną, a jest o co walczyć! Zwycięzca amerykańskiej wersji Mam Talent dostaje aż milion dolarów, co w przeliczaniu daje ponad 4,7 miliona złotych. Dodatkowo uczestnik, który wygra zostanie headlinerem show w Planet Hollywood Las Vegas. Kiedy Sara James zawalczy o te niesamowite nagrody? Data finału jest już znana. Sprawdźcie niżej, kiedy kibicować utalentowanej nastolatce z Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James wywołała CIARKI w półfinale America's Got Talent. Ona wygra ten program!

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Sara James w finale America's Got Talent - DATA

Finał America's Got Talent odbędzie się w nocy z wtorku, 13 września, na środę, 14 września, o godzinie 2:00 polskiego czasu. Na wyniki trzeba będzie poczekać aż 24 godziny. Zwycięzcę poznamy dzień później o tej samej porze. Gdzie obejrzeć wielki finał amerykańskiego show?

Sara James w finale America's Got Talent - EMISJA

Finał America's Got Talent będzie można obejrzeć w USA na antenie stacji NBC. W Polsce odcinek zostanie wyemitowany kilka dni później, bo w niedzielę, 18 września. Będzie można go obejrzeć o godzinie 19:50 w telewizji WP.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE