Sandman sezon 2 powstanie? Będą nowe odcinki?

2022-08-08 15:40 Leon Pietrzak
Sandman
Autor: Netflix

Sandman dostanie drugi sezon? Nowa produkcja od Netfliksa zbiera w większości dobre recenzje, a sam tytuł jest najchętniej oglądaną produkcją w serwisie. Co na to twórcy serialu? Będą nowe odcinki?

Sandman zadebiutował z początkiem sierpnia 2022 roku i wystarczyło zaledwie kilka dni, by pojawiły się pytania o kontynuację. Cała historia oparta jest na serii popularnych komiksów stworzonych dla DC przez Neila Gaimana. Co ciekawe, produkcja trafiła nie tylko do zagorzałych fanów, ale również do tych widzów, którzy kompletnie nie kojarzą przedstawionego świata i historii. W dniu premiery do serwisu trafiły wszystkie epizody (łącznie 10), które w większości zebrały pozytywne recenzje. Szybko pojawiły się pierwsze pytania o drugi sezon, więc postanowiliśmy sprawdzić, czy nowe odcinki powstaną. Mówiąc krótko - jest nadzieja!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Serial o Mike'u Tysonie w ogniu krytyki. Bokser nazywa twórców złodziejami i domaga się pieniędzy

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Sandman sezon 2 - kiedy nowe odcinki?

Drugi sezon serialu nie dostał jeszcze oficjalnego zamówienia, ale produkcja została przyjęcia ciepło przez widzów do tego stopnia, że twórcy już pracują nad kontynuacją. Jest jeszcze sporo do opowiedzenia. Jeden z producentów w wywiadzie dla "Den of Geek" powiedział, że pierwsza odsłona była tylko tłem dla całej historii i dopiero nowe epizody ją odpowiednio pogłębią i rozszerzą.

Sonda
Czekasz na drugi sezon "Sandmana"?

Sandman - o czym jest? O co chodzi w serialu?

Sandman to połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. To opowieść o Morfeuszu, władcy snu, oraz o ludziach i miejscach, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy.

"Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata - Śnienia - w którym Sandman, Władca Snów nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe - kosmiczne i ludzkie - istoty" - czytamy w oficjalnym opisie serialu

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE