Marta Manowska

i

Autor: AKPA, Screenshot Facebook Sanatorium Miłości TVP

WIADOMOŚCI

"Sanatorium miłości" 6. z pierwszym zwiastunem. Marta Manowska nie ukrywa: "Mieliśmy trochę przejść"

2024-02-12 15:27

Fani już zacierają ręce! "Sanatorium Miłości" sezon 6. w marcu zobaczymy na antenie TVP. Stacja już teraz podgrzewa atmosferę wokół nowych odcinków, publikując pierwszy zwiastun. Jak zapowiada na nim Marta Manowska, w nowych odcinkach będzie się działo! "Było wiele scen, które wykraczały poza moje wyobrażenie" — powiedziała prowadząca. Co przyniosą nowe odcinki "Sanatorium Miłości"?

"Sanatorium Miłości" sezon 6. Jest oficjalna data premiery

Długo przyszło czekać fanom "Sanatorium Miłości" na wieści w sprawie nowego sezonu. Tym razem randkowe show zabrało kuracjuszy do Małopolski. Nowe odcinki zostały nakręcone w Krynicy-Zdrój, w uzdrowisku Nowe Łazienki Mineralne. To prawdziwa chluba i duma regionu, a już wkrótce stanie się sławna na cały świat. Już teraz wiadomo, że ta edycja randkowego show była niezwykle emocjonalne, a od miłości aż iskrzyło na planie zdjęciowym. Nowe odcinki "Sanatorium Miłości" będą emitowane od 10 marca, w każdą niedzielę o godz. 21.30.

"Sanatorium Miłości" sezon 6. Marta Manowska zaprasza na nowe odcinki

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego sezonu "Sanatorium Miłości". Możemy na nim zobaczyć nowych uczestników i uczestniczki randkowego show. Jak zapowiada prowadząca program Marta Manowska, na planie zdjęciowym wiele się działo, a  kuracjusze stanęli przed poważnymi wyzwaniami.

— Bardzo ciekawa grupa. W tym roku przyjechały naprawdę duże indywidualności do "Sanatorium miłości", nie było tak łatwo i nie było takie oczywiste, żeby ta grupa stała się od razu jednością. Mieliśmy trochę takich przejść, które musiały się chyba wydarzyć po to, żebyśmy stali się monolitem. Nie jedno wyzwanie czekało naszych uczestników — powiedziała Marta Manowska na pierwszym zwiastunie nowego sezonu "Sanatorium Miłości".

QUIZ: Te latynoskie telenowele świeciły w Polsce tryumfy! Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Która latynoska telenowela jako pierwsza pojawiła się w Polsce?

"Sanatorium Miłości" sezon 6. Co wydarzy się w nowych odcinkach show?

Jak zapowiada Marta Manowska w zwiastunie nowych odcinków "Sanatorium Miłości 6", to, co wydarzyło się podczas filmowania nowego sezonu przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Gospodyni show nie ukrywa, że widzowie mają na co czekać, a malownicza Krynica-Zdrój świetnie sprawdziła się jako tło rozgrywek miłosnych kuracjuszy.

— Było wiele scen, które wykraczały poza moje wyobrażenie tego, jak może jeszcze być w tym programie, który znam już od podszewki i który kocham bezgranicznie. I to się udało. To mnie bardzo cieszy. O efektach nie powiem, tylko zaproszę do oglądania 6. sezonu "Sanatorium miłości". Wiem, że państwo bardzo czekacie, bo dostaję bardzo dużo zapytań i wiadomości na ten temat. Krynica jest pięknym miejscem i będzie brakowało tego widoku gór w oknie o poranku, tych nocnych spacerów po górach. Będzie mi brakowało, jak zwykle, mojej rodziny, czyli ekipy — dodała Manowska.

Sylwia Peretti z mężem. Zakochana para niezwykle wspiera się na co dzień:

Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze