Sanatorium miłości sezon 2, odcinek 8: Gerard i Iwona idą na randkę. Kwitnie między nimi uczucie?

2020-02-23 10:56
Sanatorium miłości
Autor: Materiały TVP

Powoli zbliżamy się do końca drugiego sezonu Sanatorium miłości, który jest autorskim programem Telewizji Polskiej. Kuracjusze chcą jak najlepiej wykorzystać każdy dzień w sanatorium, a między nimi zawiązują się coraz mocniejsze więzi. Czy będziemy świadkami narodzin kolejnego uczucia? Jak uczestnicy poradzą sobie z kolejnymi wyzwaniami, które będzie miała dla nich Marta Manowska?

Sanatorium miłości sezon 2, odcinek 8: co się wydarzy w kolejnym tygodniu wśród uczestników programu? Sanatorium miłości to świetny przykład na to, że na zmiany w życiu nie jest nigdy za późno, a starości nie musimy wcale spędzać w samotności, zamknięci w czterech ścianach. Program TVP pozwala starszym ludziom otworzyć się na świat i przeżyć wspaniałą przygodę.

Sanatorium miłości sezon 2, odcinek 8 - co się wydarzy?

Przy porannej kawie jest mowa o zachowaniu równowagi między karierą zawodową a życiem rodzinnym. Kuracjuszką odcinka zostaje Basia i to ona wybiera, z kim chce pójść na randkę. Halina i Władysław spędzają czas w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia i korzystają z najnowszych osiągnięć techniki w dziedzinie rehabilitacji. Robiąc użytek z ostatnich dni w sanatorium, Gerard zabiera na randkę Iwonę. Ich znajomość się rozwija. Wieczorem całą grupę czeka prawdziwe wyzwanie. Wizyta w parku rozrywki zmusi kuracjuszy do konfrontacji z lękami.

Odcinek ósmy drugiego sezonu Sanatorium miłości zostanie wyemitowany w niedzielę 23 lutego o godzinie 21:15. Program można oglądać także w internecie za pośrednictwem serwisu Vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE