Sanatorium miłości 2 – Wiesia. Kim jest uczestniczka programu TVP?

2020-01-15 0:14 kw
Sanatorium miłości 2
Autor: screen Facebook/Sanatorium miłości TVP

Sanatorium miłości to autorski projekt Telewizji Polskiej, który od samego początku przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Sukces pierwszej edycji show spowodował, że stacja podjęła decyzję o nakręceniu kolejnej. Druga odsłona programu zadebiutowała na początku stycznia 2020 roku. Wówczas widzowie poznali uczestników, którzy przez kilka tygodni będą mieszkać w sanatorium w Ustroniu. Wśród nich pojawiła się Wiesia. Kim jest uczestniczka programu TVP?

Sanatorium miłości 2 – Wiesia. Kim jest uczestniczka programu TVP? Na początku stycznia 2020 roku wystartowała druga edycja Sanatorium miłości. Zasady programy pozostają niezmienne. Uczestnicy przez kilka tygodniu mieszkają w sanatorium Równica w Ustroniu, gdzie przeżywają niezliczony przygody, związane również ze sferą uczuć. W show udział biorą osoby powyżej 60. roku życia, a wśród nich Wiesława. Poznajcie ją lepiej.

Sanatorium miłości 2 – kim jest Wiesia?

Wiesława to jedna z uczestniczek drugiej edycji programu Sanatorium miłości. Ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, po czym wróciła do ojczyzny i osiedliła się w Białymstoku. Jest skromna i prostolinijna, a na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby. Od 8 lat jest na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Sama przerabia sobie ubrania, które kupuje w lumpeksach. Nazywa to "stylem Wieśki".

Uczestniczka Sanatorium miłości uwielbia też gotować, chodzić do kina, teatru, spotykać się z ludźmi oraz uprawiać swój ogródek. Pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera jest dla niej niezwykle istotne w związku. Jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa.

Sanatorium miłości 2 - kiedy i gdzie oglądać?

Sanatorium miłości jest emitowane w każdą niedzielę o godzinie 21:15, na antenie TVP 1. Odcinki programu są również dostępne na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE