Marta Manowska

i

Autor: wbf

Sanatorium miłości 4 - uczestnicy. Kim są bohaterowie programu TVP?

2022-04-24 17:43

Sanatorium miłości to wyjątkowy, randkowy program Telewizji Polskiej, który udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. W show udział bierze dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób, które marzą o tym, by odmienić swoje życie. Przez kilka tygodni mieszkają oni w sanatorium w Polanicy-Zdrój, gdzie biorą udział w rozmaitych aktywnościach fizycznych, rozmowach oraz szczerych rozmowach o życiu. Kto znalazł się wśród uczestników Sanatorium miłości 4?

Sanatorium miłości to program, który otwiera nowy rozdział życia uczestników. Biorą oni udział w turnusie pełnym ekscytujących przeżyć, które na zawsze zmienią ich dotychczasową rzeczywistość. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć trzy sezony programu. Już w niedzielę, 20 marca 2022 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę będzie mieć czwarta odsłona show, która obfitować będzie w nowe aktywności i wielkie atrakcje dla seniorów. Kto tym razem znalazł się wśród uczestników?

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Sanatorium miłości 4 - uczestnicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE