Sanatorium miłości 28.02.2021 - o której godzinie w TVP1 odcinek 9? Co się wydarzy?

2021-02-28 18:54 AW
Sanatorium miłości
Autor: Materiały Prasowe

Poranek w pokojach mija kuracjuszom pod znakiem rozmów, których przeważającym tematem jest wybór Króla i Królowej sezonu. Ale jest też miejsce na rozważania kobiet o stałych i tymczasowych związkach z mężczyznami. Seniorzy coraz śmielej podchodzą też do porannych odwiedzin u sąsiadów z turnusu, a podczas wspólnej rozmowy kolejna z kobiet zdradza, że chciałaby spędzić z Władysławem poranek i dostać polne kwiaty… Która z kuracjuszek zdobyła się na tak odważne wyznanie w stosunku do mężczyzny?

Sanatorium miłości 28.02.2021 - o której godzinie w TVP1 odcinek 9? Co się wydarzy? Marta po raz ostatni spotyka się z seniorami w Palmiarni i zachęca ich do próby podsumowania mijającego niebawem turnusu. Kuracjuszką odcinka ponownie zostanie uwielbiana przez wszystkich Halinka. Czy tym razem zrewanżuje się Wieśkowi, zapraszając go na randkę? Czy może jednak postanowi spotkać się z kimś, z kim nie miała odwagi do tej pory nawiązać bliższej znajomości?

Sanatorium miłości 28.02.2021 - o której godzinie w TVP1 odcinek 9?

W tym odcinku wracamy do zachowania Edka, nieakceptowanego tak przez widzów, jak i uczestniczki. Marta postanowi odpowiedzieć Edkowi na postawione podczas intymnej rozmowy pytanie: „dlaczego kobiety mnie odtrącają?”. Ostatnie chwile w sanatorium kuracjusze spędzą na wspólnym zbieraniu grzybów, które będzie pełne humoru i luzu. Po południu czeka też na nich niespodzianka: podczas treningu tanga odwiedzi swoich „uczniów” Marcin Hakiel, aby podsumować przygotowania do tańca podczas balu. W programie nie mogło także zabraknąć „Flirtu towarzyskiego”, podczas którego seniorzy oddadzą się pikantnym rozmowom! Czy para, która była już razem na romantycznej randce, da się ponieść swobodzie i frywolności karcianej gry słownej?

Na koniec zaś odbędą się dwie różnorodne randki. Jedna z nich zmysłowa, taneczna, intymna, w której główną rolę zagra „Operetka”, druga natomiast bardziej szalona i zabawna, a na niej Halinka z jej nieposkromionym temperamentem i mężczyzną, który nie może zrezygnować ze spotkań z nią. Randka Jadwigi z jednym z kuracjuszy wprawi obydwoje w nastrój intymności i zachęci do szczerych wyznań. Czy para zdecyduje się na spotkanie po zakończeniu turnusu w „Sanatorium miłości”? Dziewiąty odcinek Sanatorium miłości zostanie wyemitowany o tej samej porze co zeszłotygodniowy - o godzinie 20:15. Powtórkę będzie można natomiast zobaczyć za tydzień, w sobotę 6 marca o godzinie 16:00.

Sanatorium miłości odc. 9 - zwiastun
NAJNOWSZE