Sanatorium miłości 2 - Iwona. Kim jest najmłodsza uczestniczka programu?

2020-01-14 14:33
Sanatorium miłości
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Druga edycja programu Sanatorium miłości zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej na początku stycznia 2020 roku. To specyficzne reality show to autorski pomysł stacji, który okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Sanatorium miłości cieszy się świetną oglądalnością, a widzowie bardzo zżywają się z jego uczestnikami, interesują ich losami, a także z wypiekami na twarzy obserwują powstające w programie romanse!

Sanatorium miłości 2 - Iwona. Kim jest uczestniczka programu TVP? W nowej edycji show mamy kolejną, zupełnie nową grupę seniorów, którzy chcą udowodnić, że w starszym wieku także można się świetnie bawić, a jesieni życia nie trzeba koniecznie spędzać jedynie zamkniętym w czterech ścianach. W nowych odcinkach widzowie poznali całą plejadę niezwykle barwnych postaci.

Sanatorium miłości 2 - Iwona. Kim jest uczestniczka programu TVP?

Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u programu, Iwona pochodzi z Radomska i jest na emeryturze od niecałego roku: 'Choć od niespełna roku jest na emeryturze, emerytką się nie czuje. Odkąd nie pracuje, zajmuje się ogrodem przy swoim domu. Projektuje również wnętrza i sama urządziła swój dom. W wolnym czasie uczęszcza na zajęcia UTW (Uniwersytetu Trzeciego Wieku). Przez pewien czas mieszkała w Anglii, a potem w Holandii. Od roku znowu jest w Polsce. Na co dzień jest ciepła, pogodna, uśmiechnięta oraz pracowita. Nie boi się żadnego zajęcia. Pracowała w szkole, miała swój biznes, zarabiała też ciężko pracując fizycznie'.

Iwonę nie oszczędzały także ciężkie doświadczenia. W pierwszym odcinku programu wyznała, że z pierwszym mężem rozstała się z powodu alkoholu, a drugi mąż, z którym była 7 lat, zmarł tragicznie. Niedługo potem sama Iwona miała bardzo poważne problemy zdrowotne - wykryto u niej guza trzustki. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę, a obecnie cieszy się pełnią życia i jest na co dzień bardzo pogodna, ciepła i otwarta.

NAJNOWSZE