Zmierzch

i

Autor: fot.: TVN / Monolith

Saga Zmierzch w TV 2023 - kiedy oglądać kultową serię?

2023-01-30 15:57

Sagę Zmierzch pokochały miliony fanów na całym świecie. To właśnie za sprawą tej serii Robert Pattinson i Kristen Stewart stali się jednymi z najbardziej pożądanych aktorów w całym Hollywood. Już niebawem wielbiciele filmów będą mogli przypomnieć sobie losy Edwarda i Belli za sprawą emisji sagi Zmierzch w TV. Kiedy i gdzie oglądać poszczególne części?

Saga Zmierzch w TV - kiedy i na jakim kanale? Są takie filmy, które na stałe zapisały się na kartach historii światowej kinematografii i współczesnej popkultury. Do tego grona bez wątpienia należy saga Zmierzch, w której główne role zagrali Robert Pattinson, Kristen Stewart oraz Taylor Lautner. Gdy pierwsza część losów Belli i Edwarda zadebiutowała na ekranach polskich kin w styczniu 2009, miliony osób, nie tylko nastolatków, oszalały na jego punkcie. W sumie film zarobił na całym świecie ponad 400 milionów dolarów, a każda kolejna część sagi cieszyła się równie dużym zainteresowaniem, przyciągając do sal kinowych prawdziwe tłumy. Po latach fani Zmierzchu z sentymentem wspominają czasy zachwytu filmową serią i z radością przyjmują wieści o jej emisji w telewizji. W lutym 2023 stacja TVN przypomni historię wampirów.

Zmierzch - minęło 14 lat od premiery filmu. Jak zmienili się aktorzy? [GALERIA]

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Saga Zmierzch w telewizji

Telewizja TVN już wielokrotnie przyciągała widzów przed telewizory, prezentując kolejne części sagi Zmierzch. Nie inaczej będzie w 2023 roku. Od 12 lutego, co niedzielę, o godzinie 20:00 transmitowane będą kolejne tytuły. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wszystkie części sagi, zaczynając od Zmierzchu, przez Księżyc w nowiu i Zaćmienie, aż po podzieloną na dwa filmy Przed świtem.

Sonda
Jesteś fanem Zmierzchu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE