Zmierzch

i

Autor: fot.: TVN / Monolith

Saga Zmierzch w TV 2023 - kiedy oglądać kultową serię?

2023-01-30 15:57

Sagę Zmierzch pokochały miliony fanów na całym świecie. To właśnie za sprawą tej serii Robert Pattinson i Kristen Stewart stali się jednymi z najbardziej pożądanych aktorów w całym Hollywood. Już niebawem wielbiciele filmów będą mogli przypomnieć sobie losy Edwarda i Belli za sprawą emisji sagi Zmierzch w TV. Kiedy i gdzie oglądać poszczególne części?

Saga Zmierzch w TV - kiedy i na jakim kanale? Są takie filmy, które na stałe zapisały się na kartach historii światowej kinematografii i współczesnej popkultury. Do tego grona bez wątpienia należy saga Zmierzch, w której główne role zagrali Robert Pattinson, Kristen Stewart oraz Taylor Lautner. Gdy pierwsza część losów Belli i Edwarda zadebiutowała na ekranach polskich kin w styczniu 2009, miliony osób, nie tylko nastolatków, oszalały na jego punkcie. W sumie film zarobił na całym świecie ponad 400 milionów dolarów, a każda kolejna część sagi cieszyła się równie dużym zainteresowaniem, przyciągając do sal kinowych prawdziwe tłumy. Po latach fani Zmierzchu z sentymentem wspominają czasy zachwytu filmową serią i z radością przyjmują wieści o jej emisji w telewizji. W lutym 2023 stacja TVN przypomni historię wampirów.

Zmierzch - minęło 14 lat od premiery filmu. Jak zmienili się aktorzy? [GALERIA]

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Saga Zmierzch w telewizji

Telewizja TVN już wielokrotnie przyciągała widzów przed telewizory, prezentując kolejne części sagi Zmierzch. Nie inaczej będzie w 2023 roku. Od 12 lutego, co niedzielę, o godzinie 20:00 transmitowane będą kolejne tytuły. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wszystkie części sagi, zaczynając od Zmierzchu, przez Księżyc w nowiu i Zaćmienie, aż po podzieloną na dwa filmy Przed świtem.

Sonda
Jesteś fanem Zmierzchu?