Roksana Węgiel o ślubie

i

Autor: materiały ESKA.pl // screen z Instagrama Roxie Węgiel

tylko u nas

Dlaczego Roxie Węgiel bierze ślub w tym roku? Odpowiedziała. Wcześniej tego nie planowała!

2024-04-03 16:45

Ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja budzi wielkie emocje. Wiele osób zastanawia się, dlaczego 19-letnia piosenkarka zdecydowała się na stanięcie przed ołtarzem jeszcze w tym roku. Zapytaliśmy ją o to wprost. Roxie szczerze wyznała, że nigdy nie wyobrażała sobie siebie na ślubnym kobiercu tak wcześnie. W kwestii uczuć działa spontanicznie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej szybko zyskali miano "power couple" polskiego show-biznesu. Gwiazda zdecydowała się na ujawnienie związku z autorem piosenek w dniu swoich 18. urodzin i jak wyznała nam przed kamerami, oficjalne ogłoszenie nie wyszło z jej inicjatywy, a było reakcją na pojawiające się od pewnego czasu w mediach doniesienia.

Pamiętam te początki. To wypłynęło trochę przez przypadek, ale później już chcieliśmy być szczerzy wobec moich fanów, więc zdecydowaliśmy się tak oficjalnie nie ukrywać tego związku. Myślę, że to nie było łatwe - zarówno dla Kevina, jak i dla mnie, bo jak sam wiesz, spłynęło mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, ale to też było fajne pod względem takiej próby związku. Wiemy już, że jesteśmy już ze sobą na dobre i na złe, bo były cięższe momenty, ale w każdych się wspieramy i jesteśmy dla siebie - wyjaśniła.

Co ciekawe, jedną z osób, które przyczyniły się do ogłoszenia związku przez Roxie, był Marcin Dubiel. Youtuber akurat streamował, gdy piosenkarka i jej ukochany szli za rękę po galerii handlowej. Nie jest tajemnicą, że Roksana i Kevin planują się w tym roku pobrać. Wiele osób zastanawia się, czy to nie za wcześnie. Tylko u nas piosenkarka wyznała, dlaczego zdecydowała się poślubienie ukochanego teraz, a nie np. za kilka lat.

Nie milkną po tym występie Roksany Węgiel. Gwiazda zaśpiewała kościelną pieśń. Głos anioła!

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Roxie Węgiel o ślubie. Nie planowała go tak wcześnie!

Sporo internautów zastanawia się, dlaczego Roksana Węgiel nie czeka ze ślubem, tylko planuje wziąć go w tym roku. Zapytaliśmy piosenkarkę, czy zawsze wyobrażała sobie siebie na ślubnym kobiercu tak wcześnie. Węgiel szczerze wyznała, że nie. Do zaślubin pchnęło ją szczerze uczucie!

Nie. W miłości przede wszystkim działam spontanicznie - to jest moment, nigdy tego nie przewidzisz. Ja nigdy nie myślałam, że poznam tak szybko miłość swojego życia i po prostu to się stało. Wiadomo, jako mała dziewczynka myślałam o tym, że kiedyś bym chciała mieć męża, rodzinę, piękną suknię ślubną, ale nie miałam w głowie jakichś deadlinów, kiedy ma się to wydarzyć, chociaż wiesz, jak to jest - jak masz 8 lat, to myślisz, że w wieku 18 to ty już jesteś stary. Być może wtedy myślałam "no, jak będę mieć 20 lat, to będę już miała właśnie męża, dom". Może to jest jakaś afirmacja? Nie wiem, ciężko stwierdzić, ale tak naprawdę ta miłość przyszła niespodziewanie - wyznała.

Artystka nie ukrywa też, że nieco żałuje powiedzenia o ślubie w mediach. Całą rozmowę znajdziecie powyżej, jak i na YT Eski. 

Listen on Spreaker.