Roxie

i

Autor: YouTube/Eska/AKPA Marcin Dubiel wydał Roxie i Kevina!

Gwiazdy

Marcin Dubiel wydał Roxie i Kevina. To przez niego musieli przyznać się do związku!

2024-04-05 16:23

Roksana Węgiel ma obecnie bardzo napięty grafik. Młoda wokalistka wylewa siódme poty na treningach do "Tańca z gwiazdami". Artystka nie zwalnia tempa, niedawno premierę miał jej nowy singiel "Jedna na milion". Wiadomo także, że Roxie i jej partner Kevin Mglej przygotowują się do ślubu. Piosenkarka nie chciała upubliczniać informacji o swoim związku, jednak wydał ją popularny YouTuber!

Roxie Węgiel podbiła polski show-biznes po tym, jak wygrała talent show Telewizji Polskiej "The Voice Kids". Od tamtej pory bardzo prężnie działa w branży muzycznej. Nagrywa płyty i sporo koncertuje. Ostatnio także okazało się, że jej kolejnym wielkim talentem jest taniec. Roksana Węgiel znakomicie radzi sobie na parkiecie tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami", w którym partneruje jej Michał Kassin. Taneczne popisy zachwyciły nie tylko fanów piosenkarki, ale także jurorów, którzy regularnie bardzo wysoko oceniają każdy jej taniec. Roksana i Michał są wymieniani w gronie kandydatów do wygrania 14. edycji show.

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Roxie Węgiel szykuje się do ślubu. Jej związek z Kevinem wydał Marcin Dubiel!

Nie od dziś wiadomo, że fani i media śledzą każdy krok gwiazd. Interesują się nie tylko ich poczynaniami zawodowymi, ale także (a może przede wszystkim) życiem prywatnym. Roksana Węgiel starała się swoje życie uczuciowe trzymać w tajemnicy. Jednak w pewnym momencie zdecydowała się na ujawnienie informacji o tym, że jej serce jest zajęte. Jak wyznała w wywiadzie z dziennikarzem Eska.pl - Maksymilianem Kluziewiczem, związek pary wyszedł na jaw zupełnym przypadkiem.

"Nasz związek wyszedł tak naprawdę przez detektywów z Instagrama" - powiedziała w wywiadzie Roxie.

Związek Roxie i Kevina został ujawniony przez przypadek przez jednego z influencerów, a dokładnie Marcina Dubiela. Pech chciał, że w momencie, kiedy ten nagrywał vloga w sklepie, w tym samym miejscu była Roksana Węgiel i jej ukochany Kevin Mglej. Dubiel w filmiku skierował kamerę na parę i powiedział: "O Roxie Węgiel!". Właśnie w ten sposób internauci dowiedzieli się, że piosenkarka spotyka się ze swoim obecnym narzeczonym. Wówczas Roksana i Kevin stwierdzili, że jest to odpowiedni moment, aby powiedzieć światu o ich miłości.

Dlatego stwierdziliśmy z Kevinem, że powiemy, jak jest, nie będziemy tego ukrywać - wyznała wokalistka.

Wiedzieliście, że to właśnie słynny YouTuber ujawnił, że Roksana i Kevin są parą?