Programy TV

Rolnik szuka żony. Tak mieszkają rolnicy i rolniczki z 11. edycji. Ich domy robią wrażenie!

"Rolnik szuka żony" ruszył z 11. edycją. Widzowie zobaczyli już wizytówki rolników i rolniczek, którzy chcieliby znaleźć w programie miłość. Jak mieszkają uczestnicy nowej odsłony "Rolnika"? Ich domy i gospodarstwa robią ogromne wrażenie! Luksusowa posiadłość Rafała czy domek holenderski Christopha?

Spis treści

 1. Ruszyła 11. edycja "Rolnik szuka żony" 
 2. Rolnicy i rolniczki pokazali swoje domy. Jak mieszkają? 
 3. Luksusowy dom Rafała z "Rolnik szuka żony" robi wrażenie! 
 4. "Rolnik szuka żony 11". Christoph mieszka w... domku holenderskim 

Ruszyła 11. edycja "Rolnik szuka żony" 

W Niedzielę Wielkanocną, 31. marca 2024 roku fani programu Rolnik szuka żony poznali dziewięcioro rolników i rolniczek, którzy chcieliby znaleźć drugą połówkę. W przedstawionych w odcinku zerowym wizytówkach każdy z nich opowiedział o sobie, swoim gospodarstwie, pasjach i codzienności. Wśród farmerów znaleźli się zarówno hodowcy zwierząt, właściciele gospodarstw produkcji roślinnej czy sadownicy. Są to:

 • 57-letnia Agata,
 • 44-letni Sebastian,
 • 37-letni Marcin,
 • 35-letni Christoph,
 • 35-letnia Beata,
 • 32-letni Rafał,
 • 23-letni Paweł,
 • 25-letni Dominik,
 • 23-letnia Wiktoria. 

W programie, który ruszy już jesienią, weźmie udział pięcioro rolników i rolniczek, którzy otrzymają najwięcej listów. 

Rolnicy i rolniczki pokazali swoje domy. Jak mieszkają? 

Rolnicy i rolniczki, którzy pragną wziąć udział w programie TVP to właściciele dobrze prosperujących gospodarstw. W wielu przypadkach w codziennej pracy pomagają im technologia i nowoczesne maszyny. Jedyne, czego do szczęścia im brakuje to osoba, z którą będą mogli dzielić się swoją pasją i życiem. 

Jak mieszkają farmerzy, których wizytówki zobaczyliśmy? Rolnicy i rolniczki z 11. edycji "Rolnik szuka żony" mają się czym pochwalić! W skład ich gospodarstwa, poza domami, wchodzą także budynki inwentarskie czy magazynowe. U niektórych są to gigantyczne posiadłości! 

Czytaj także: "Rolnik szuka żony": nieudane związki. O tych rozstaniach było głośno!

Luksusowy dom Rafała z "Rolnik szuka żony" robi wrażenie! 

Uwagę widzów przykuło m.in. gospodarstwo rolnika Rafała, którego sercem jest luksusowy i pokaźnych rozmiarów dom! Nowoczesny budynek hodowcy papryki jest urządzony w stylu, który przypadnie do gustu niejednej kandydatce! W odcinku zerowym rolnik pokazał m.in. nowoczesną kuchnię z grafitowymi meblami i czarnym blatem, a także salon z ogromną kanapą, kominkiem i dużym telewizorem. Widzowie zobaczyli także kawałek sypialni w domu Rafała, a w niej duże, beżowe łóżko z granatową narzutą. 

"Rolnik szuka żony 11". Christoph mieszka w... domku holenderskim 

Inny z kandydatów, Christoph, mieszka natomiast w domku holenderskim. Rolnik, który wraz z siostrą prowadzi 600-hektaroee gospodarstwo na Dolnym Śląsku, po pokazaniu imponujących magazynów i maszyn, zaprosił Martę Manowską do domu. W przytulnym domku holenderskim można było dostrzec czerwoną kanapę oraz kuchnię, w której znajduje się niewielkich rozmiarów stół. Całość urządzona jest w kolorach drewna i bieli. 

Rolnik Marcin jest właścicielem domu, który jest w trakcie remontu. Jeśli tylko znajdzie odpowiednią kobietę, wraz z nią stworzy tam swoje wymarzone gniazdko. 

Zobacz w galerii domy i gospodarstwa rolników i rolniczek z 11. edycji "Rolnik szuka żony". Niektóre posiadłości robią wrażenie! 

QUIZ. Pary z "Rolnik szuka żony". Tylko MISTRZ odpowie poprawnie na wszystkie pytania!

Pytanie 1 z 10
Tomasz K. z 9. edycji w finale wystąpił z Kasią. Wcześniej jednak dał szansę:
Tomasz K. Rolnik szuka żony
Tak wygląda luksusowa willa Bardowskich z programu „Rolnik szuka żony”