Rolnik szuka żony sezon 7, odcinek 1. Kiedy w TV nowy sezon programu?

2020-07-06 17:32 aw
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Przed nami już siódma edycja uwielbianego przez widzów show Telewizji Polskiej. Dzięki Rolnik szuka żony miłość odnalazło już wiele par, a niektórym urodziły się już także dzieci! Co roku okazuje się jednak, że nadal wiele osób pragnie przeżyć przygodę w programie i spróbować szczęścia. W odcinku zerowym, który został wyemitowany jak zwykle w Niedzielę Wielkanocną, mieliśmy okazję poznać kolejną grupę kandydatów, do których można było wysyłać listy.

Rolnik szuka żony sezon 7, odcinek 1. Kiedy w TV nowy sezon programu? Rolnik szuka żony zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2014 roku. Od tego czasu stacja wyemitowała już sześć sezonów programu, a reality show cieszy się nadal ogromną popularnością. Ostatnią edycję oglądało średnio aż 3,5 mln widzów!

Rolnik szuka żony sezon 7, odcinek 1. Kiedy w TV nowy sezon programu?

Mimo że stacja wyemitowała bez opóźnień zerowy sezon programu, wielu widzów zastanawiało się, czy z powodu pandemii uda się nagrać kolejne odcinki Rolnik szuka żony. Od połowy maja obostrzenia zostały jednak zniesione, a w mediach pojawiła się informacja, że już od początku czerwca rozpoczęły się zdjęcia do siódmej edycji show.

Wszystko wskazuje więc na to, że nowy sezon Rolnik szuka bez zmian rozpocznie się w jesiennej ramówce. Możemy się spodziewać, że pierwszy odcinek ukaże się już w niedzielę 6 września - najprawdopodobniej o tej samej porze, godzinie 21:15.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE