Rolnik szuka żony sezon 6 - kandydatki do serc rolników. To one zostały zaproszone do domów

2019-09-23 13:48
Rolnik szuka żony sezon 6 - kandydatki do serc rolników. To one zostały zaproszone do domów
Autor: Materiały TVP Rolnik szuka żony sezon 6 - kandydatki do serc rolników. To one zostały zaproszone do domów

Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Rolnicy wybrali! Kogo zaprosili do swoich domów?

Rolnik szuka żony sezon 6 - kandydatki do serc rolników. To one zostały zaproszone do domów. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Program Rolnik szuka żony sezon 6, możecie oglądać w każdą niedzielne o godzinie 21:10 na antenie TVP1. Reality-show Telewizji Polskiej trwa w najlepsze. Rolnicy wybrali kandydatki i zaprosili je do swoich domów. Która z kandydatek być może będzie przyszłą żoną rolnika? Które panie trafiły do gospodarstw rolników?

Rolnik szuka żony sezon 6 - kogo wybrali rolnicy?

Rolnicy, którzy biorą udział w programie Rolnik szuka żony sezon 6 podjęli decyzję. Każda z pań, przyjechały na spotkanie i stwierdziły, że chcą kontynuować znajomość z rolnikiem Waldkiem. On jednak postanowił zaprosić do kolejnego etapu programu dwie kandydatki - Grażynę i Karolinę. Adrian, to kolejny rolnik który musiał dokonać ciężkiego wyboru. Mężczyzna miał najtrudniejszy orzech do zgryzienia, ponieważ miał najwięcej pań, a wybrał 5. Dziewczyny, które przeszły do kolejnego etapu to: Anna, Halina, Karolina, Agata i Wioleta. Seweryn również poczuł bliskość z pięcioma kandydatkami. Do swojego gospodarstwa zaprosił Joannę, Aleksandrę, Marlenę, Dianę i Marlenkę. Sławomir postanowił pożegnać się z dwiema kandydatkami na żonę. Przy jego boku zostały Katarzyna, Natalia, Małgorzata, Marta i Karolina. Jakub zaprosił obie z wcześniej wybranych kobiet: Annę i Ewę.

Rolnik szuka żony sezon 6 - która z kandydatek trafiła do serca rolników?

Specjalne zadanie, które zostało zorganizowane w 3. odcinku 6. sezonu wyłoniło laureatki, które odwiedzą gospodarstwo rolnika.

Każdy z uczestników, mógł zaprosić tylko trzy panie. Do rolników pojadą zatem:

  • Jakub: Anna i Ewa
  • Seweryn: Diana, Joanna i Marlenka
  • Adrian: Agata, Wioleta i Ilona
  • Sławomir: Marta, Natalia i Małgorzata
  • Waldemar: pożegnał się z obiema paniami
NAJNOWSZE