Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Rozczarowanie u Waldemara! Rodzina nie polubiła Ewy? Polały się łzy

Waldemar Gilas z Pakości dokonał wyboru w 9. odcinku "Rolnik szuka żony 10". Rolnik, wybrał Ewę, a Dorota, czyli faworytka jego mamy, musiała opuścić gospodarstwo. Atmosfera w domu Waldemara momentalnie zgęstniała. Piękna piosenkarka czuje się nieakceptowana. Czy ich relacja to przetrwa?

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony". Waldemar wybrał Ewę
  2. Rolnik szuka żony: Ewa nie przypadła do gustu mamie Waldemara?
  3. Decyzja Waldemara rozjuszyła internautów

"Rolnik szuka żony". Waldemar wybrał Ewę

Waldemar Gilas jest zauroczony młodziutką piosenkarką Ewą Kryzą. W 9. odcinku 10. edycji "Rolnik szuka żony" farmer spod Pakości pożegnał się z 34-letnią Dorotą.

Po randce z Ewą zagrało bardziej i praktycznie już tam po drugiej randce już miałem decyzję, tylko nie potrafiłem jej w odpowiednim momencie tobie przekazać – wyznał farmer.

Dorota nie kryła łez, ale decyzję Waldiego przyjęła z wielką klasą. "Mam nadzieję, że jeśli do tego dojdzie, to będę gościem na waszym weselu" – powiedziała.

Czytaj też: Rolnik szuka żony. Ewa pogoniła Waldemara? W sieci aż huczy od plotek

Rolnik szuka żony: Ewa nie przypadła do gustu mamie Waldemara?

Po wyjeździe Doroty, para wyprawiła grilla dla najbliższych. "Będzie ciekawie, tylko ciekawe, czy nas polubią widzowie" – zastanawiał się Waldemar.

Nie jest tajemnicą, że mama rolnika nie jest zadowolona z jego wyboru. Kobieta liczyła, że syn wybierze Annę lub Dorotę, a podczas rodzinnego spotkania siedziała z naburmuszoną miną. "Jeśli się chce, to góry można przenosić, tylko chcieć" – wyznała mama Waldiego.

Ewa w rozmowie z Waldemarem przyznała, że chciałaby być akceptowana i miło przyjęta.

Wiem, jak moim rodzice podchodzą i chciałabym tak samo, a boję się, że może tak nie być – powiedziała.

Czytaj też: Waldemar z "Rolnik szuka żony" zakochany! Rolnik pochwalił się ukochaną

Decyzja Waldemara rozjuszyła internautów

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" nie wierzą w szczerość uczuć Waldemara i Ewy. Oto komentarze, jakie pojawiły się na profilu programu zaraz po emisji 9. odcinka:

Nie wiem czy Wam tak samo się wydaje ale widać po Ewce jak bardzo jest jej niezręcznie. Moim zdaniem czuje się osaczona i za jakiś czas ucieknie od Waldka. Tym bardziej, że - jak pamietamy z poprzedniego odcinka - Walduś zaczął ją trochę osaczać. Snuł plany o kolejnym dziecku, wspominał, że ładnie by razem wyglądali i każdy w wiosce by mu jej zazdrościł. A to nie zachęca! Jestem ciekaw co się jeszcze wydarzy bo to ta para powoduje największe emocje w tej serii "Rolnika"

Pasują do siebie obydwoje kombinują, nie są uczciwi aż widać śmiechu warte

Oni są tak nienaturalni oboje grają

Nie daje im żadnych szans - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

A wy, co sądzicie na temat tej pary?

Seweryn z Rolnik szuka żony błaga o pomoc. Doszło do wielkiej tragedii!