Reality show

"Rolnik szuka żony". Zawróciła w głowie Waldemarowi. Kim jest Ewa Kryza? Znacie ją z innych programów

Waldemar z Kujaw jest rolnikiem, który szuka miłości w jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna stracił głowę dla pięknej wokalistki, która wysłała do niego list. Co o niej wiemy? Okazuje się, że Ewę z 10. edycji "Rolnik szuka żony" możemy kojarzyć z innych programów telewizyjnych.

Spis treści

  1. Kim jest Waldemar Gilas z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?
  2. Ewa Kryza – skąd pochodzi? Ile ma lat?

Kim jest Waldemar Gilas z 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Waldemar to uczestnik 10. edycji "Rolnik szuka żony". Popularny Waldi prowadzi gospodarstwo w gminie Pakość w województwie kujawsko-pomorskim. Wiadomo, że jest miłośnikiem kina i dobrej muzyki. Gospodarz z Kujaw szuka "tej jedynej" w programie TVP. W oko wpadła mu już śliczna piosenkarka, z którą spotkał się na randce w 2. odcinku "Rolnik szuka żony 10". Kim jest Ewa Kryza?

Czytaj też: Ta blond piękność skradła serce Artura z "Rolnik szuka żony 10". Kim jest Blanka Świercz?

Ewa Kryza – skąd pochodzi? Ile ma lat?

Ewa urodziła się 13 marca 1993 roku w Wyrzysku koło Piły. Kandydatka Waldemara ma 30 lat. Od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką, która stała się jej sposobem na życie. O Ewie głośno zrobiło się już w 2011 roku. To wtedy wystąpiła w "Szansie na sukces" z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego. Trzy lata później Marek Sierocki w Teleexpressie zapowiedział jej utwór "Cisza".

Ewa Kryza śpiewa od 12 roku życia i na długo przed programem "Rolnik szuka żony" miała styczność z telewizją. Widzowie mogą kojarzyć kandydatkę Waldemara nie tylko z "Szansy na Sukces", ale również z "Mam talent" czy "Disco Star".

Polecamy: Rolnik szuka żony 10. Oto kandydaci i kandydatki uczestników. To oni pojadą na gospodarstwa

Fani programu "Rolnik szuka żony" są zachwyceni Ewą. "To zainteresowanie jest obustronne", "pasują do siebie", "piękna kobieta", "Jest ogień czuję to" – czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

Ewa Kryza ma swój profil na Instagramie. To z niego dowiedzieliśmy się, że kandydatka Waldemara w 2017 roku chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz w galerii, jak na co dzień prezentuje się Ewa z "Rolnik szuka żony 10". Taka prywatnie jest kandydatka Waldemara.

Listen on Spreaker.