Rolnik szuka żony - pamiętasz uczestników pierwszej edycji?

2021-03-31 17:24 AR
Adam Kraśko
Autor: TRICOLORS/East News

Rolnik szuka żony to program, który ma ogromną oglądalność oraz duże grono fanów, którzy wyczekują nowych edycji. W tym roku będą mogli obejrzeć już 8. sezon programu reality show. Wszyscy liczą, że pojawią się uczestnicy, którzy zyskają sympatię widzów. Do tej pory wszyscy bohaterowie porównywani byli do uczestników pierwszej edycji. Pamiętacie ich?

Rolnik szuka żony podbił serca widzów już w pierwszej edycji. Kiedy w 2014 roku program pojawił się na antenie TVP1 wiele osób zastanawiało się, czy reality show ma szansę odnieść sukces. Popularność przebiła jednak wszelkie oczekiwania. O uczestnikach programu mówiło się wszędzie. Teraz nadal są pamiętani przez widzów, którzy nowych bohaterów porównują z weteranami. Największą gwiazdą był Adam Kraśko. Mężczyzna po zakończeniu programu stał się prawdziwym celebrytą. Wystąpił między innymi w Celebrity Splash. Widzowie pamiętają także Natalię Wodzinowską i Pawła Szakiewicza. Była to pierwsza para, która zdecydowała się kontynuować wspólną drogę po zakończeniu Rolnika szuka żony. Uwielbiany przez widzów był także Stanisław Kot, który chwalił się swoim wielkim gospodarstwem. Mężczyzna w trakcie programu zaszył się w swoim domu i zrezygnował z szukania wielkiej miłości.

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny

Rolnik szuka żony - o czym jest?

Zasady programu są jasne. Samotni rolnicy poszukują partnerki życiowej. Kandydatki do zdobycia ich serca wysyłają listy, a następnie na ich podstawie rolnicy wybierają faworytki. Po kilku rozmowach wybierana jest trójka finalistek, które udają się do gospodarstwa rolnika. Po jakimś czasie rolnik wybiera kobietę, która mogłaby zostać jego żoną. Mogą jednak też zakończyć program tak jak zaczęli, czyli sami.

Rolnik szuka żony - kiedy nowa edycja?

Ósmej edycji programu Rolnik szuka żony należy spodziewać się we wrześniu. Nagrania do programu odbędą się w wakacje. Jednak już wkrótce widzowie TVP poznają uczestników programu. W niedzielę wielkanocną o godzinie 17:30 zostanie wyemitowany zerowy odcinek, podczas którego zostaną zaprezentowani kawalerowie. Ci, którzy dostaną najwięcej listów od wielbicielek, trafią na oficjalną listę uczestników nowej edycji.

NAJNOWSZE